Поддержка Приват24 оставляет желать лучшего...

Anrey12 4 декабря 2019, 9:26
В діалог підключений фахівець Ярослав

Ярослав-Доброго ранку
Опишіть, будь ласка, Ваше питання більш детально.

Я-добрий день, срок у картки закiнчився, чи можу я войти у особ-й кабинет?

Я-чекаю на вiдповiдь

Ярослав-Заповніть, будь ласка, форму
Я-Добрий день, срок у картки закiнчився, чи можу я войти у особ-й кабинет?

Ярослав-Ви бачите форму?
Я- я питання задав-де вiдповiдь? Да чи нi?

Ярослав-Заповніть, будь ласка, форму
Банк може запитувати подібну інформацію, щоб переконатись, що звертається саме власник рахунку.
Ваш ПІБ (повністю):
Ваш основний номер телефону:
Кодове слово (дівоче прізвище матері):
Дата Вашого народження:

Ярослав-Заповніть, будь ласка, форму, і я допоможу Вам
Я-як це относиться до питання?

Ярослав-Ви звернулися на лінію підтримки ПриватБанку. Запитувана інформація необхідна нам для ідентифікації Вас як клієнта-власника картк/рахунку. Згідно умов і правил Банку https://conditions-and-rules.privatbank.ua/main/view-content-86/?lang=uk
2.3.2.3.3 Клієнт зобов'язаний:
2.3.2.3.3.1. Надавати Банку достовірну інформацію, необхідну для проведення операцій.
2.3.2.3.3.4. Надавати Банку інформацію та документи, необхідні для з'ясування його особи, фінансового стану, визначення діяльності.
2.3.2.3.3.8… Клієнт дає згоду на обробку банком персональних даних та інформації, наданих клієнтом при ініціюванні операції в системі Internet-banking Приват24.

Я-я хочу стати клиентом и тому питаю

Ярослав-Ви не клієнт Банку?
Я-читайте вище.Я ХОЧУ СТАТИ…

Ярослав-Якщо Ви не кліент Банку, Вам потрібно пройти реєстрацію, і отримати предоплачену картку, або звернутися до відділення ПриватБанку, і отримати пластикову картку.
Я-Ярославе, дайте бiльш квалiфiкованого працiвника.Прощавайте, дилетанте

Ярослав-Я компетентний у вирішенні Вашого питання і несу відповідальність за правильність відповіді, який я Вам надам. Вам не обов'язково спілкуватися з іншим фахівцем, так як наші відповіді не відрізнятимуться. Запевняю Вас, то, що пишу зараз я, відповідає дійсності
Я-я задав питання, а ви мене посилаете до вiддiлення…Дайте вiдповiдь чи iншого оператора

Ярослав-Уточніть, Ви раніше були клієнтом Банку? Ви проводили реєстрацію у Приват24, раніше?
Я-Ви хочете побалакати? Чекаю вiдповiдь на свое питання. 15 хв Ви не в змозi сказати ТАК чи Нi

Ярослав-Якщо картка прострочена, то користуватися Приват24 можливо, якщо акаунт Приват24, не заблокований.

Итог-потрачено 15 мин на общение вместо простого ответа-да или нет.
4 декабря 2019, 11:24
Приносимо вибачення, що після звернення до нашої підтримки у Вас залишилося негативне враження і отримання відповіді на питання зайняло значно більше часу, ніж потрібно.
Ми вже перевірили діалог з нашим оператором і проведемо додатково навчання, що допоможе в майбутньому виключити таку ситуацію при зверненні до нашого працівника.
Щодо Вашого питання про можливість використання аккаунту, то може бути кілька варіантів.
Якщо картка прострочена, то користуватися Приват24 можливо, якщо акаунт Приват24 не заблокований.
Також, Ви завжди можете звернутися до нас і ми допоможемо знайти вихід та варіанти для вирішення питання.

4 декабря 2019, 9:34
Ярослав большой оригинал.  Иногда думаю. что если бы многих операторов заменили роботами то пользы больше было бы. Вот интересно какие бы суперпупер тайны бы открыл он человеку если ответил бы на общий вопрос если карта просрочена может ли человек зайти в приват? Сказал бы да или нет.
Нет я понимаю безопасность но и мозг  в голове иметь надо. А кто то , возможно в этот момент ждал его помощи.
4 декабря 2019, 10:03
У каждого свои требования к поддержке Привата при работе через чат.

Руководство техподдержки требует от сотрудников наличие анкет для
автоматизированной обработки и получения статистики по каждому обращению.

Клиенты требуют ответов без заполнения короткой анкеты - вот и весь конфликт.
Филипп Филиппович
Филипп Филиппович
4 декабря 2019, 10:20
На вопрос ТС в примате точного ответа не знает никто. Завтра сменят способ входа, на ввод pin-кода от действующей карты и зайти будет невозможно. Поддержка примата заточена отбить охоту обращаться к ней по всякому поводу. Как в Одессе, на любой вопрос, последует встречный - с какой целью интересуемся. Но самое интересное, что в конечном итоге вы получите неправильный ответ, либо ответа не будет вообще.
4 декабря 2019, 13:28
Тут я на боці Ярослава, якщо чесно. Автор витратив 15 хв, хоча міг 2-3 хв.
4 декабря 2019, 13:48
Якщо я не клиент банку та не маю фин.номеру+кодове слово, до чого ця форма, коли потрiбна проста вiдповiдь по сутi.
4 декабря 2019, 13:55
А поговорить? А сделать серьезную рожу лица про какую то там банковскую тайну? Тайны тайнами инструкции инструкциями но до идиотизма зачем доходить?
Интересно если обратится с вопросом об адресе какого то отделения привата и часов работы его. Тоже запросят кодовое слово и заставят полчаса заполнять идиотский по сути формуляр?
Мало ли. Может только клиенты прошедшие авторизацию имеют право знать где находятся отделения привата
4 декабря 2019, 14:58
Ви написали, карта закінчилась (уже клієнт), більш всього, що пан Ярослав не сам придумав цю форму, отож має якісь певні посадові інструкції згідно яких він діє. Який сенс придумувати додаткові незручності, якщо б і другий і третій оператор вам те саме написаб би...
4 декабря 2019, 15:04
Це було превентивне питання.
4 декабря 2019, 15:54
Але все ж, якби він міг, то відповів би. Який сенс оператору втрачати свій і ваш час.
4 декабря 2019, 16:11
А я про що?Тим паче, вiн таки надав вiдповiдь, але через 15 хв.
4 декабря 2019, 17:17
Якби ви одразу відповіли на запитання оператора, який діяв згідно правил банку, то одразу б отримали відповідь. Тут вже 50/50. Трохи незрозуміло поставлено запитання, «Я-добрий день, срок у картки закiнчився, чи можу я войти у особ-й кабинет?» а потім "Я-я хочу стати клиентом и тому питаю
Ярослав-Ви не клієнт Банку? Я-читайте вище.Я ХОЧУ СТАТИ…".
Яким чином ви хочете стати клієнтом, якщо у вас уже є карта, хоч і просрочена?
Владимир Пчелко
Владимир Пчелко
4 декабря 2019, 15:42
Я уже закрывал все карты в привате - входил в приват24 без проблем.
4 декабря 2019, 16:22
Ваш вопрос звучит как уже от клиента банка у которого есть карта, сотрудник и уточняет у вас данные. Зачем столько вопросов да что бы, потом вы не написали- мне сказали можно, но не сказали как получить карту и что надо регестривать себя в Приват24. Чем больше вы сами залупляетесь то вас и больше спрашивают
5 декабря 2019, 8:37
Мои данные оператору для ответа на поставленный вопрос не нужны, даже если я и клиент банка.Дай ответ по сути, затем задавай вопрос.
5 декабря 2019, 14:34
Это вы решили для себя так. Если вы с таким же вопросом позвоните или подойтете в отд банка, ВАС первое, что спрашивают- а вы уже клиент банка, и если вы ставите вопрос как от клиента то вас так же индифицируют. А потом дадут ответ согласно их действующих рабочих инструкций. Как вы ставите вопрос так и вам отвечают. Если вы поставили вопрос по кривому и потом ещё отвечаете странно, то тут к примеру вы похожи на мошеника. То вы клиент банка, то вы хотите ним стать - что-то мутите
5 декабря 2019, 15:51
Вариант, что когда-то был клиентом и м.б. хочу им стать и/или вопрос от 3-го лица, не имеющего доступ к гор.линии, не рассматриваете?? Все мошенники чудятся? Однако…
7 декабря 2019, 6:21
Вопрос от 3го лица- как раз таки самый хужий пример ибо это и есть возможное мошеннчестно, как 3е лицо сделайте доверенность на свое имя и вот тогда обращайтесь с нею. Если вы были клиентом, тогда ответьте на форму поставленную сотрудником он увидит, мб что-то и подскажет помимо вопроса. Если вы не клиент то вопрос нужно ставить так же. «я не клиент банка, но хотел бы стать или рассматриваю возможность, но меня вот интересует и задали вопрос» я более чем уверен, что ответят нормально
7 декабря 2019, 21:52
Я не должен предоставлять оператору гор.линии фин.номер и кодовое слово, чтобы задать простой вопрос, на который должен последовать простой ответ, а не «заполните форму» и т.д.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Поддержка Приват24 оставляет желать лучшего...