Швидке вирішення мого питання і дуже приємний спеціаліст.

countes 28 ноября 2019, 23:00
Прийшло повідомлення, що з могу рахунку хотіли зняти 108$ якась організація PDF. Хоча особисто, я ніде не підписувалася, тим паче на таку велику суму. Ясна річ, що банк тут ніяк не винен. Дуже швидко вирішили моє питання. І запропонували на деякий час заблокувати платежі. А краще замінити картку, чим я і скористуюся. Щоб надалі уникнути подібної ситуації. Користуюся ПБ дуже давно, і за весь час тільки гарні враження.Хоч по кредиту, хоч по депозиту. Успіхів Вам у майбутньому.
29 ноября 2019, 9:53
Добрий ранок!
Раді, що така висока оцінка нашої роботи є для Вас очевидною. Будемо намагатися й надалі надавати Вам і всім Клієнтам нашого банку такий рівень сервісу, що заслуговує тільки такої оцінки.
З повагою, ПриватБанк.
Минфин
Ответ администратора
2 декабря 2019, 16:33
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 02.12.2019).

Владимир Пчелко
Владимир Пчелко
28 ноября 2019, 23:18
Т.е. все зашибись? 108$ сняли с карты и банк непричем?

И где решение проблемы вопроса?
Jokets
Jokets
29 ноября 2019, 0:27
Даже автор сам понимает что карта где-то была значит указано хоть и не ним. Так какой вопрос к банку? Научитесь включать мозги и то что у пользование интернетом есть последствия финансовые. По вашей логике вы можете делать что хотите, бросать данные где хотите, соглашаться на условия других компаний но ответственность за ваши действия должен нести банк? ПБ вроде не мама/папа, а клиент не ребёнок который не понимает что делает.
Toxa David
Toxa David
29 ноября 2019, 12:01
«з могу рахунку хотіли зняти 108$ якась організація PDF» — но не сняли. Банк заблокировал снятие и деньги остались (вернулись) на карте.« Дуже швидко вирішили моє питання.» ТС.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Швидке вирішення мого питання і дуже приємний спеціаліст.