PayPass

AndriiZT 27 ноября 2019, 9:48
В цілому, роботою банку задоволений, привітний персонал і велика кількість послуг доступна. Також користуюсь рахунком для ФОП.
Але сталась неприємніть. Замовив платно іменну універсальну картку щоб користуватись усіма перевагами безконтактних платежів. Але задоволення не тривало довго. Через пару місяців картка перестала працювати, оператор каже «чіп розмагнітився», єдине рішення — перевипуск. Я згоден. Але не згоден, що має це робити за власні кошти. І у разі якщо настпуна картка пропрацю більше місяця, і «накриється», умовно, через 5 тижнів, перевипуск знову за власні кошти… Дуже не приємна ситуація…
27 ноября 2019, 11:48
Ми зацікавлені в тому, щоб наші клієнти могли отримувати найякісніші і кращі послуги. Наші співробітники прикладають максимум зусиль, щоб надати Вам великий функціонал наших продуктів і найкраще обслуговування.
Що стосується картки, на жаль, ми не можемо вплинути на знос картки або її фізичне пошкодження при використанні, які може привести до непрацездатності.
З повагою, ПриватБанк.

AndriiZT
AndriiZT
27 ноября 2019, 12:07
Картка нікуди не ділась і оцінити її фізичний стан можуть ваші співробітники. І виявити якому впливу вона вдавалась і як зберіглась.
Скорш за все, представляється ситуація, що сама картка в банку лежала досить тривалий час. Мабуть є сенс замовляти індивідуальний дизайн... але це ж знову додаткові витрати
elvi
elvi
28 ноября 2019, 10:53
Якщо це картка універсальна - її (неіменну) можна отримати безкоштовно.
Вони є тільки в найбільших відділеннях міста (отримала у Києві у листопаді 2019 року). Маленькі відділення про них не знають.