Заблокували без усяких причин усі мої рахунки

Богдан БОГДАН 25 ноября 2019, 21:44
Жахливий банк! Двічі намагався у Приват 24 перевипустити свою картку, яка закінчувалася по терміну дії. Така можливість є у розділі Приват 24 «Керування карткою/рахунком», далі «Додати (перевипустити) картку» ввів номер чистого пластику, який мені видали у відділенні, подав заявку і бац всі мої рахунки заблоковані. Пояснення банку: «З метою безпеки Вашу картку заблоковано після операції, що вимагає додаткового підтвердження». Банк телефоном порадив звернутися у відділення з паспортом, кодом, телефоном і картками для розблокування всіх рахунків. Простояв у черзі до співробітника, витратив свій дорогоцінний час і розблокував платіжні картки. У другій спробі перевипустити картку був обережніший і ретельний за номером 3700 повідомив про проблему, що виникла раніше разом зі співробітником покроково знову намагаюся перевипустити картку. Цю телефонну розмову можна прослухати, адже вона записувалась. Після переконливих запевнень, що все буде гаразд подаю заявку і бац всі мої карткові рахунки знову заблоковані. Це просто знущання і жах ?! І знову та сама пісня :«Нещодавно за Вашою карткою 6*92 було зафіксовано підозрілі операції, що могли виявитися шахрайськими. Розблокувати картки Ви можете звернувшись в будь-яке відділення ПриватБанку pb.ua/1965» І знову черги, паспорт, код, мій дорогоцінний час… Ви що думаєте, що ми маємо тільки вас пильнувати по причині ваших технічних збоїв і вашої халатності. Що це за свавілля, жорстокість і не компетентність до своїх клієнтів, які хочуть самообслуговуватися та отримувати задоволення від нових банківських інноваційних технологій.
26 ноября 2019, 10:00

25 ноября 2019, 22:00
А почему Вы в отделении же и не перевыпустили карточку?
Богдан БОГДАН
Богдан БОГДАН
26 ноября 2019, 8:28
А чому громадяни здійснюють найрізноманітніші платежі та виконують банківські операції поза відділенням банку в терміналах самообслуговування в Приват 24 ? Ось вам моя відповідь.
26 ноября 2019, 10:25
Вы имеете дело с гос.банком.Я раньше тоже руководствовался логикой в работе с ним,но после определенного случая перестал.У них свои правила.
Paduslav
Paduslav
26 ноября 2019, 8:23
Як фінансист стверджую, що банк в даній ситуації 100 % не правий. Клієнт при дозволеній операції В Приват 24 підтвердив, що її виконував сам, окрім того був у відділенні з паспортом і знову засвідчив, що все при технічних можливостях здійснював сам, чого вам ще треба? Створювати на рівному місці проблеми ? А клієнту радив би звернути увагу на  МоноБанк там справжнє самообслуговування і найсучасніші банківські інновації.
26 ноября 2019, 10:25
К сожалению монобанк не заменит приват.
Pasha2005
Pasha2005
26 ноября 2019, 14:04
Зависит от того, какие услуги нужны. Меня пока вполне устраивает такая замена, особенно учитывая недавний сбой в Привате, и чехарду с не проходящими платежами на Али во время 11.11.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Заблокували без усяких причин усі мої рахунки