Оплата «теплого кредита»

Serik80 18 ноября 2019, 15:07
ОСББ согласно городской программы решением сессии выделили сумму для погашения тела кредита в 61 613 грн. Перечислили на банк 03.10. и пока я не начал узнавать где же деньги то как выяснилось банк их держал у себя в течении 23 дней. И перечислил на счёт ОСББ 25.10.

Так этого им было мало… мы 27.10. перевели на погашения тела кредита 61 614, а банк сам взял и распределил сняв непонятные проценты и т.д.

С банком 3700 ведём переговоры уже месяц. Кормят обещаниями но от этого меньше % мы платить не стали.

Так что кто надумает связываться с ними в Полтавской области да и вообще задумайтесь. Мы больше ни ногой
18 ноября 2019, 17:27

18 ноября 2019, 15:29
А разве так бывает, чтобы тело погашалось до погашения процентов?
Вроде ж как всегда сначала погашаются проценты, а потом только что осталось, идет на тело...
20 ноября 2019, 10:08
В нас є договір згідно графіку ми повинні сплачувати % та тіло до 25 числа кожного місяця. Ми сплатили 14.10 потім надійшла сума на о/р 25.10. і ми 27.10 сплатили на погашення тіла (не остаточно). то чому банк в одноосібному порядку вирішує куди і як розподіляти кошти???
20 ноября 2019, 10:33
3.2.3. Умови та Правила надання кредиту «Теплі кредити для ОСББ»
3.2.3.4.15. Клієнт доручає Банку списувати кошти, в тому числі надані за рахунок кредитів, з усіх своїх поточних рахунків для виконання зобов'язань з погашення кредиту, а також відсотків за його використання, для виконання зобов'язань з погашення винагороди, а також неустойки, в межах сум, що підлягають сплаті Банку за цим Договором, при настанні термінів платежів (здійснювати договірне списання). Списання коштів здійснюється відповідно до встановленого законодавством порядку, при цьому оформляється меморіальний ордер, у реквізиті «Призначення платежу» якого зазначається номер, дата і посилання на пункт
20 ноября 2019, 10:35
3.2.3.6.1. Клієнт має право за погодженням із Банком здійснити дострокове (часткове або повне) погашення кредиту. При цьому Клієнт зобов’язаний одночасно сплатити Банку, відсотки, неустойку (штраф, пеню), передбачені Договором, якщо на момент дострокового погашення кредиту у Банка виникли підстави для стягнення неустойки, а також інші платежі згідно з цим Договором. Черговість погашення заборгованості зазначена в п. 3.2.3.6.3.
3.2.3.6.3. Зобов’язання за цим Договором виконуються в такій послідовності: кошти, отримані від Клієнта, а також від інших уповноважених органів/осіб, для погашення заборгованості за цим Договором, перш за все спрямовуються для погашення:
- витрат, передбачених п.3.2.3.4.14. цього Договору;
далі - винагороди, передбаченої п.3.2.3.6.5. цього Договору;
далі - неустойки згідно з п. 3.2.3.8.1. цього Договору;
далі - прострочених процентів за користування кредитом;
далі - процентів, передбачених п.3.2.3.6.6. цього Договору (якщо на момент отримання коштів Банком у Клієнта виникли такі зобов'язання);
далі - процентів за користування кредитом;
далі - простроченого тіла кредиту;
далі - тіла кредиту.
20 ноября 2019, 10:38
Как видим, тело кредита будет погашать вообще в самую последнюю очередь.
2 декабря 2019, 12:39
Вирішили.повернули на тіло кредиту. В нас не було і не має заборгованості тому я і підняв це питання, то що їм хочеться це не завжди є правдою.
в призначені платежу ми вказали що це тіло кредиту а не на розсуд банку!!!