Nikolai3 17 ноября 2019, 12:53
Я звернувся до Глухівського відділення Приватбанку №3 для отримання реквізитів на виплату соціальної допомоги на зарплатну карту. Співробітник банку поки оформляла мою заявку на реквізити, не говорячи жодного слова про кредит, оформила миттєву розстрочку, за рахунок якої погасила мій кредитний ліміт на картці універсальна, який я сплачував вчасно, змінювати нічого не просив. Мені на телефон прийшов код, співробітник попросила озвучити його, я озвучив. І через 3 дні зайшовши в свій кабінет на я дізнаюся, у що у мене оформлена миттєва розтрочка завдяки якій я повинен переплатити 3 тисячі процентів. Я не давав на це някої згоди. Ось так нас «взувають» в Приватбанку.
17 ноября 2019, 13:16
Ваше питання вже розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін. Про результати Вас відразу повідомлять.
З повагою, ПриватБанк.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Як з реквізитами на отримання на зарплатну карту соціальної допомоги можно отримати миттєву розтрочку