нема слів

Мало того, що без відома відкривають якісь техрахунки, так на них нараховують %, з швидкістю звуку, 1 числа зняли 1500грн, а 4 числа ще 3300грн, таким чином прибутку в банку не буде, а хіба проблеми!!!
З бази даних банку взяли дані мого неповнолітнього сина, внього була карта юніора, і наярюють за борги батька, я зверталася в відділ по заборгованості, начальник пообіцяла це питання вирішити, але… ніякого результату, колекторам я також дзвонила, вони сказали, що дзвонили і будуть дзвонити, що вони знають, що він неповнолітній… напевно вони думають, що закони для них не писані!!! стаття 182ККУ!!! і таки я напевно візьмусь вирішувати це питання через суд!!!
PrivatBankQM 8 ноября 2019, 15:05
Хочемо звернути Вашу увагу, що відповідно до чинного договору між Вами і банком з боку банку були надані кредитні кошти для Вашого користування. У разі несвоєчасного погашення банк повідомляє Вас про необхідність внесення коштів для запобігання збільшення боргу і прострочення. Для врегулювання ситуації рекомендуємо своєчасно вносити платежі, що допоможе Вам поліпшити кредитну історію та скористатися послугою кредитування в подальшому.
Дозвольте Зазначити, что у випадку порушення умов договору, відносно погашення використаних кредитних коштів, банк нараховує відсотки за користування кредитним лімітом, списання яких і проводиться першого числа місяця. Нарахування відбувається на поточну суму заборгованості яка виникла в результаті використання Вами кредитного ліміту. Ви можете ознайомитись із сумою заборгованості та мінімального платежу в Приват24 меню «Мої рахунки». У випадку, якщо по карті немає заборгованості, то й відсотки банк нараховувати НЕ буде.
З повагою, ПриватБанк.

natalka78
natalka78
8 ноября 2019, 15:17
Таким чином, ви мене «взули» на 4800 за 4 дні!!! Це я не говорю про минулі рази, виникає питання, як ви думаєте чи я зможу вам це заплатити, і коли??? Дайте відповідь щодо дзвінків до неповнолітнього! Дякую
Toxa David
Toxa David
9 ноября 2019, 9:53
Не издевайтесь над психикой ребенка. Купите ребенку новый номер телефона. Дешевле чем судиться с банком.