Знімають без попередження!!!

Any77 5 ноября 2019, 10:03
Доброго дня, я являюсь клієнтом банку багато років, маю кредитку, але не можу ніяк погасити бо знімають великі проценти, колись відмінусовували проценти від загальної суми а зараз погашаю і сума не міняється, просто обдираловка а не банк, розчарувала просто, нікому не рекомендую!!!
А сьогодні погасила проценти і поклала на іншу карту гроші щоб оплатити комунальні, то банк і ті гроші зняв без попередження причому просрочок не має так шо замість 700 гр в мене зняли 1500 як і чому це ж великі гроші з моєю мінімальною з/п ужас, тепер за що я маю платити комунальні!???
Чому банк змінає з соціальної картки не попередивши з початку клієнта? За що було знято?
Не рекомендую цей банк, помінявся в гіршу сторону!
5 ноября 2019, 10:37
Дозвольте пояснити, що згідно чинного договору, при використанні кредитного ліміту після виходу з пільгового періоду потрібне щомісячне внесення коштів. При необхідності Ви маєте можливість внести не всю суму кредиту відразу, а обмежуватися щомісячними мінімальними платежами в розмірі 5% від залишку заборгованості, але не менше 100 грн.
Якщо були порушені умови договору — рекомендуємо провести усі передбачені договором платежі і надалі дотримуватися правил погашення. (http://pb.ua/platezhnie-karty/universalna/).
Не варто забувати, що своєчасне виконання зобов'язань — запорука формування позитивної кредитної історії, завдяки якій Ви можете розраховувати на лояльне ставлення банків при наданні Вам нових кредитів.
Ви завжди можете зв'язатися з нашою підтримкою і обговорити можливість реструктуризації боргу, що утворився. Поясніть причини, за якими Ви не в змозі платити за поточним графіком, а також запропонуйте Ваш варіант виходу з ситуації, що склалася. Ознайомитись з додатковою інформацією та порадами Ви можете за посиланням:
З повагою, ПриватБанк.

rusgl
rusgl
5 ноября 2019, 10:47
Если при наличии просроченной задолженности в банке Вы хотите пользоваться карточками и иметь возможность самостоятельно управлять своими деньгами, Вам стоит озадачиться заведением карточки в другом банке. Только так Вы сможете самостоятельно решать сколько и когда платить по задолженности.
Возможно и по поводу реструктуризации банк будет сговорчивее, если у него отобрать возможность на свое усмотрение распоряжаться Вашими деньгами.
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
5 ноября 2019, 18:44
Это большая-пребольшая глупость иметь социальные или зарплатные карты там, где залазите в долговые обязательства. А глупость, как говорил один известный персонаж, -  это самое дорогое, что есть у человека. За нее иногда очень дорого приходится платить. Многие банки позволяют себе подобное делать, и приват первый из них. И ничего банк не изменился - это просто вы впервые столкнулись с проблемами, которые уже многие годы существуют в этом банке.