Кредитный лимит Приват для бизнеса

Павло Мокрієнко 2 ноября 2019, 16:51
На початку року керівник відділення Привату просила мене підключити кредитний ліміт до картки-ключа, що буде діяти як і на звичайній картці. Загалом це зручно і я погодився. В жовтні вирішив скористатися цим лімітом. А першого листопада з мене зписали 0,5% від максимальної! суми кредитного ліміту.
Звісно, сам винен, не прочитав договір, але Приват знову показав себе як шахраї, але будьте уважні і не ведіться на їх вмовляння.
2 ноября 2019, 18:36
Умови використання ліміту на розрахунковому рахунку зручно наведені на сторінці https://privatbank.ua/business/kreditnij-limit-na-raschetnij-schet
Стосовно консультації співробітника, дозвольте, будь ласка, нам детальніше розібратися в ситуації. Для цього ми запросили в особистому повідомленні Ваш контактний номер.

Павло Мокрієнко
Павло Мокрієнко
3 ноября 2019, 20:34
Я і не казав, що їх не видно, я сказав, що це моя провина, що не вичитав. Ваші співробітники намагаються втюхати любі варіанти кредитів, і я просто попередив інших щоб були обережні. Ви як стали державним банком так кожен день якісь скандали.
І так, такі умови як у вас - який сенс взагалі користуватись вашими послугами? Ви б самі користувались такою послугою? Ви як не збрешете, так нікому нічого і не продасте :)

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Кредитный лимит Приват для бизнеса