Нікому не рекомендую цей банк!

vadim9286 30 октября 2019, 12:09
Взагалі повний 0. Мало того що здирницькі кредити + % відсотки на тіло кредиту та % за просрочку. Так іще й заробітну плату повністю знімають. Все до копієчки. Це виходить я маю ще десь бігти брати кошти, щоб прогодувати свою сім'ю та себе.
30 октября 2019, 12:29
Передусім хочемо сказати, що нам дуже прикро, що Ви стикнулись з такою ситуацією.
Якщо ми правильно розуміємо, мова йде про користування карткою «Універсальна» (http://privatbank.ua/platezhnie-karty/universalna/).

Згідно з умовами користування карткою, Ви маєте можливість вносити не всю суму за кредитом відразу, а розділити її – обмежуючись внесенням мінімальних платежів у розмірі 5% від залишку заборгованості, але не менше 100 грн.

У випадку тривалої відсутності платежів за кредитною карткою банк буде вимушений передати справу до суду, що призведе до арешту майна та примусового стягнення боргу. Щоб запобігти таким випадкам рекомендуємо Вам ознайомитися з правилами роботи з боржниками, опублікованими на нашому сайті https://privatbank.ua/platezhnie-karty/obschaja-procedura-raboty-s-dolzhnikom/

Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
30 октября 2019, 14:10
Откройте для зарплаты карту в другом банке, который не предъявляет к вам претензий, и проблема с бесконтрольным списанием средств с вашей карты будет решена. Но останется другая проблема - размер долга за кредит в привате. Если у вас и у банка разные взгляды на эту проблему, то рассудить вас сможет только суд. В большинстве случаев при грамотной защите в суде заемщикам удается значительно снизить аппетиты банка. Успехов вам!