Приватівці, читайте призначення платежу! Або оплатіть за рахунок винних збитки!

ShevSerg 21 октября 2019, 17:00
Наше ОСББ «Набережна 32» користується в банку «теплим» кредитом.
Так ось, коли приходить відшкодування частини тіла з Державного бюджету — тут працівники банку контролюють і вчасно зараховують суми, що надходять для погашення частини тіла кредиту. АЛЕ! Якщо вам за договором з банком надходить сума відшкодування з області, міста — за цим працівники банку вже не спотсерігають. І ось, 9 жлвтня 2019 року о 17:23 нам надійшли 80322,99 грн. відшкодування з міського бюджету. Але, як пізніше, після пошуків виявилось ці кошти потрапили на якийсь розподільчий рахунок. І не зважаючи на те, що в призначенні платежу було чітко вказано для кого ці кошти — їх не зараховували нам, поки ми не розшукали їх і 17 жовтня в 10:30 їх зарахували на погашення кредиту.
В результаті, співвласниками будинку сплачено банку зайвих 281,12 грн. відсотків.
Чому б за рахунок винних в цьому нам не повернути ці кошти?
В енергетиків така система стимулювання працівників, що штрафи-компенсації, передбачені Постановою НКРЕКП за порушення показників якості обслуговування споживачів — сплачуються за рахунок винних.
21 октября 2019, 18:25
Полезный комментарий
ShevSerg 29 октября 2019, 14:10
Ось тепер можу натиснути ту зелену кнопку :) Проблема таки вирішена - нам повернули зайво сплачені відсотки! Дякую за розуміння і сподіваюсь, що це «вузьке» місце буде системно закрите.

27 октября 2019, 17:40
А як розуміти статус  «ПРОБЛЕМА РЕШЕНА»?
Хто я як її вирішив?
Хіба що надали для підписання новий графік погашення, в якому замість 9 жовтня, порахували все ж таки отримання коштів відшкодування по кредиту з міської ради 17 жовтня.
Ось так ви вирішуєте проблеми?
Ну чисто по «приватівськи»...
Moderator
Moderator
27 октября 2019, 17:53
Кнопка «Проблема вирішена» — це не статус заявки, а опція, на яку Вам пропонується натиснути, але тільки після того, як Ваше питання буде вирішено банком. На даний момент Ваша заявка має статус відкритої.
29 октября 2019, 14:10
Полезный комментарий

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Приватівці, читайте призначення платежу! Або оплатіть за рахунок винних збитки!