Layers777 16 октября 2019, 12:56
Доброго дня, хочу дізнатися чому і на якій підставі у мене з картки для виплат зняло кошти і як так що карта в мінусі?

10:21 Дмитро Добрий день, Сергію Сергійовичу!
10:21 хвилину, будь ласка
10:22 У додатку натисніть на карту. i Вам буде доступна виписка по картці. За якою Ви можете бачити всі операції по карті, після яких на карті утворився мінус

10:28 Я знаю після якої операції утворився мінус.Мене більше цікавить питання чому цей мінус утворився, якщо на карті не було нічого, це ж не карта універсальна, це карта для виплат.

По карті утворився овердрафт 1.1.1.58. Овердрафт- о короткостроковий кредит, який Банк надає клієнту в разі перевищення суми операції за платіжною карткою над сумою залишку коштів на його рахунку в розмірі ліміту кредитування. Використання клієнтом грошових коштів понад залишку по рахунку або встановленого Банком ліміту овердрафту є несанкціонованим овердрафтом. 2.1.1.5.7. Власник рахунку зобов'язаний стежити за витратою коштів у межах платіжного ліміту з метою запобігання виникнення Овердрафту.

Ну тоді якщо банк сам його надав то хай сам його і оплатить.

10:41 Дмитро У зв'язку з тим що Ви отримуєте послуги за який був платіж?

10:44 банк повинен за Вас платити, я Вас правильно зрозумів?

Наразі я не отримую послуги за платежем. Якщо банк сам без моєї згоди загнав мою карту в мінус то так

10:48 Дмитро Якщо сервіс Вам не надав послугу, тоді зверніться до них на підтримку і уточніть з якої причини вони не надали послугу

10:56 Я не отримую бо не користуюсь, я не давав згоду щоб банк надавав мені таку послугу. до сервісу притензій в мене немає, тільки до банку
16 октября 2019, 14:45
Нам шкода, що Ви зіткнулися з такою ситуацією та окремо приносимо вибачення за те, що після звернення в нашу службу підтримки у Вас залишився неприємний осад.
Ми обов'язково проведемо серйозну розмову з оператором і навчимо решту співробітників, щоб надалі ні Ви, ні інший Клієнт не стикалися з подібними ситуаціями.
Описаний Вами випадок потребує більш ретельного аналізу. Дане питання вже розглядають фахівці. Ми прагнемо вирішити його в найкоротші терміни. Про рішення Вам повідомлять відразу, як тільки будуть результати.
З повагою, ПриватБанк.

16 октября 2019, 14:07
Вы не давали согласия? А кто подписывал анкету клиента?
MykolaA
MykolaA
16 октября 2019, 14:16
«10:28 Я знаю після якої операції утворився мінус» — т.е. ТС не отрицает, что лично провел операцию.
Поправьте, если я ошибаюсь.
Следовательно, он возмущается,…
Мне не понятно чем.
16 октября 2019, 16:25
Возможно банк провел какой то регулярный платеж сервису за предоставление услуг но клиент этим сервисом уже не пользуется.«Я не отримую бо не користуюсь, я не давав згоду щоб банк надавав мені таку послугу. до сервісу притензій в мене немає» здесь вопрос как был составлен договор с сервисом (сроки действия договора или на какой срок был заключен договор и условия его продления), как расторгается этот договор и как производится оплата по этому договору.
16 октября 2019, 19:43
Когда карту указали тому сервису, и когда вы ввели смс с кодом для успешной регистрации все вопросы вы задаёте тому сайту
17 октября 2019, 9:54
Вопрос немного не ко мне, у меня таких проблем нет. А вот Layers777 этими вопросами поинтересоваться у представителей сервиса необходимо и лучше до заключения договора о предоставлении услуг.
17 октября 2019, 10:21
Извините, случайно вам ответил)
Dartwerder
Dartwerder
17 октября 2019, 11:52
Можливо Приват підміняє поняття. Тобто Договірне вони ваажають як таке яке згідно договору автоматичне(за замовчуванням). Тобто вислів договірне не свідчить про те що вони ще окремо повинні питати дозволу у власника рахунку. Взагалі там договір такий що клієнт у будь якому випадку попадає на гроші а банк ніколи ні у чому не винен. Проте з огляду на останні судові рішення ВСУ привату стає важче пояснювати свої дії. А їхня публічна оферта розміщена на сайті, на яку клієнт ніби то дає згоду у анкеті заяві визнана нікчемною. А договір чи тобто сама анкета заява не містить узгоджень у письмовій формі щодо розмірів кредину, номеру картки і тп. Тобто порушує норми чинного законодавства шодо форми договору на позики. Тому маєте бажання то подавайте в суд. Ні на цьому сайті ні на офіційному сайті банку ви нічого не доведете

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Банк без мого узгодження зняв з пустої картки кошти тим самим загнавши її в мінус.