Неправомерно заблокировали мои счета

irena891 15 октября 2019, 21:53
Добрый день! Приват банк закрыл мои счета и в одностороннем порядке разорвал со мной все договоры, сославшись на действующее законодательство Украины. Где доказательства или разъяснение ситуации? Какая легализация (отмывание) доходов? Какое финансирование терроризма? Вы о чем? Почему Банк так запросто разбрасывается своими клиентами которые давно пользуется Вашими услугами? Почему никто не дает внятных разъяснений? Как мои оплаты коммунальных платежей, оплата в продуктовых магазинах и расчет картой в заведениях относится к установлению клиенту неприемлемо высокого риска по результатам оценки или переоценки риска?
16 октября 2019, 10:07
Дозвольте відмітити, що у своїй діяльності Банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Згідно закону 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення' Банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
На жаль, Ваше обслуговування у банку обмежене. Щоб отримати інформацію стосновно Вашого обмеження в обслуговуванні — Ви можете оформити письмовий запит в банк, після чого Вам буде надана письмова відповідь.
З повагою, ПриватБанк.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Неправомерно заблокировали мои счета