Загнали в минус

Syavon732217 11 октября 2019, 14:19
Пользовался их услугами долгое время.Пока они без моего ведома оплатили микрозайм, и нулевой баланс на карте им не помеха. Загнали меня в минус 6000. Через время стали мне звонить -«Ты нам должен, верни деньги». Я платить отказался, мол кто деньги с моей карты перевёл тот пускай и платит, или розбейте на части и я оплачу как кредит. Они отказали. Они почти погасили долг, снимая все деньги с любых поступлений на карту.
Сейчас пользуюсь услугами другого банка, и очень доволен. А вы доверие потеряли.
PrivatBankQM 11 октября 2019, 16:34
Дозвольте зазначити, що у випадку прив'язки картки, як джерела погашення до сервісу мікрокредитування, Ви тим самим даєте згоду на списання платежів даним сайтом/сервісом без необхідності повторного підтвердження операції. Таким чином, у випадку несвоєчасного погашення заборгованості перед даним сервісом, він може провести списання платежу з Вашої картки, що зазвичай вказується в договорі кредитування з даною оранізацією. У випадку, якщо Вами не проводилась прив'язка картки до даного сервісу або кредит, за який були списані кошти не був наданий, за Вашим зверненням в особистому повідомленні ми можемо подати запит на опротестування даної операції в міжнародну платіжну систему.
З повагою, ПриватБанк.