Відмова у виконанні операцій

RICOEUKRAINE 10 октября 2019, 17:18
Добрий день, поясніть будласка чому приходить відмова у виконанні операцій, оплачуються рахунки контрагентам в «Приватбанк», кошти повертаються із наступним змістом: «Вiдмов.у викон.док.N916, вiд 2019-09-23на пiдст.ст.10 Закон у України N1702-VII вiд 14.10.2014, п.10.13 гл.10 Iнстр.НБУ N22 вiд 21».
Підприємство не має, і не мало відкритих рахунків у «Приватбанку».
10 октября 2019, 17:37
Нам дуже шкода, що Ви зіткнулися з даною ситуацією. Ми не зацікавлені затримувати будь-які платежі своїх клієнтів, однак, відповідно до чинного законодавства (стаття 6 частини другої пункту 22) — банк зобов'язаний проводити аналіз відповідності фінансових операцій, що проводяться клієнтом з метою виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу.
В цьому випадку, отримувачу достатньо надати разом із заявкою на проведення платежу документи, що підтверджують походження коштів та цілі, на які вони будуть використані.

corsww
corsww
10 октября 2019, 17:33
А при чем тут ваши счета в привате если вас по моему подозревают в отмывании доходов полученных незаконным путем или финансировании терроризма?
sanch ☺
sanch ☺
10 октября 2019, 17:39
Это забота банка плательщика, а банк получателя (приват) пусть выполняет свои обязательства.
10 октября 2019, 17:59
Именно !!!
10 октября 2019, 17:55
Как нас может в чем то подозревать «Приватбанк» если наша организация не является клиентом, и не обслуживается в «Приватбанк», решил себе банк а давай ка я заблокирую оплаты кому небудь...
ida777
ida777
10 октября 2019, 17:53
Ну так пусть контрагенты откроют счета в другом банке,делов то.Я надеюсь,у вас законно всё))
10 октября 2019, 18:09
«банк зобов'язаний проводити аналіз відповідності фінансових операцій, що проводяться клієнтом з метою виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу.»
Виділив жирним. Ми не являємося клієнтом вашого банку, а ви провели моніторинг нашого підприємства і зарахували нас до терористів. Контрагенти вже відкривають поточні рахунки в інших банках для отримання від нас коштів.
Наші отримувачі не створюють заявок на проведення платежу на нашу користь, ми оплачуєм замовникам на рахунки в «Приватбанк». Від наших клієнтів що обслуговуються в «Приватбанк», нам кошти надходять.