В очікуванні повернення самовільно знятих приватом коштів

Tatiana1981 6 октября 2019, 14:31
04.10.2019 о 17.58 год мною був проведений інтернет платіж на рахунок іноземного банку через додаток приват 24 у сумі 2400 грн+55 грн зняло комісію. Миттево кошти було знято з моєї карти для виплат але пропозиції скачати квитанціію не було. З проханням надіслати мені квитанцію на ел.пошту про даний платіж я звернулася за номером 3700 де і почула від оператора, що мій платіж не є успішним так як закордонний банк відмовився його прийняти не пояснюючи причини, що мені треба очікувати повернення грошей найближчим часом не називаючи чи це день/три /місяць /пів року. Тупо повторював «очікуруйте найближчим часом ».
Десь через пів години я звернулась в онлайн чат з оператором з свого кабінету приват 24.Вже від цього оператора дізналася що термін опрацювання від 1 до 5 днів. Тут же, на моє прохання, оператор сформував заявку 1025544 на повернення коштів. О 18.56 год того ж дня 2455 грн було мені повернуто на карту.В той же вечір я здійснила цей платіж через інший онлайн банк. Сьогодні зайшовши у приват 24 я помічаю, що ті 2455 грн щезли з мого рахунку. Відразу звернулася на 3700 де і почула, що той іноземний банк дав згоду прийняти мій платіж. І в мене самовільно, без мого відома та будь яких підтверджень з мого боку було знято ці кошти.Зараз мені повідомили на 3700 що повернення коштів вірогідно буде на протязі 15 днів. А як не буде, то приват буде звертатися до того іноземного банку з проханням про повернення мені коштів. І чекати тоді треба від 45 до 120 днів.
Як таке взагалі відбулося? Я знала, що ці кошти в мене є і розраховувала на них. Тепер завдяки вам змушена брати продукти у борг. Хто відповість за це свавілля?
6 октября 2019, 16:16
Нам дуже шкода, що Ви стикнулись з такою ситуацією.
Нами буде перевірено інформацію за Вашим питанням та зверненням до підтримки банку.
З повагою, ПриватБанк.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / В очікуванні повернення самовільно знятих приватом коштів