Найжахливіший банк України

lytvyn2929 28 сентября 2019, 12:12
Кілька років тому закрила рахунок ПриватБанку, але досі надходять пропозиції скористатися їхніми послугами, відкрити карту «Голод». Зверталася неодноразово припинити діставати мене дзвінками у будь-який час (у вихідні дні, давно неробочий час — 22:00 наприклад). Коли ще була клієнтом даного банку, дуже часто отримувала повідомлення, зміст яких вказував на те, що Вас «обробляють» шахраї. Телефонні дзвінки, де наполегливо радили назвати дані картки.
«Шановний» ПриватБанк, я не хочу мати нічого спільного з Вами. Ви найогидніший банк в Україні. Припиніть тероризувати своїми дзвінками. Ви не завоюєте прихильність, а налаштуєте людину проти себе. Не набридайте. Моя порада людям, котрі хочуть відкрити рахунок у Приватбанку: оминайте десятою дорогою, скористайтеся послугами іншого банку.
PrivatBankQM 28 сентября 2019, 13:39
Перепрошуємо за завдані незручності.
Ми звернулись до Вас в особистому повідомленні для уточнення інформації та відключення дзвінків на Ваш номер.
З повагою, ПриватБанк.

mlp711141
mlp711141
1 октября 2019, 1:13
Как ни странно, я не давал им свой номер неисправного кнопочного бомжофона (использую для того чтобы позвонить за счёт вызываемого абонента с его согласия или чтобы он мне перезвонил если услышит что звонок за его счёт или к нему придёт смс-попрошайка), но они его где-то выцепили и до поры до времени не использовали в качестве контактного. И тоже мне иногда на него названивали с предложением открыть такую же карточку. А теперь мне на него взяли и позвонили. А на вопрос «откуда этот номер у них?» - отмораживаются. Мне проще теперь этот бомжофон выкинуть, отпаяв от него аккумулятор. Но пока стуком бомжофона об стол можно вернуть его к жизни (чтобы сим-карта сконтачила), я его не выкидываю, тем более что надеюсь авось кто-нибудь мне его пополнит на 100 грн и я смогу использовать его в качестве 3g модема.