Незрозумілі проблеми з банком!

Elena1102 21 сентября 2019, 10:54
Доброго дня!

Являюсь клієнтом вашого банку вже 10 років, але такого ************ (нецензурне слово) я ще не бачила.

Декілька місяців назад мого чоловіка, у зв’язку з його державною посадою, банком було визнано публічним діячем. З цього часу у мене почалися незрозумілі проблеми з вашим банком, які ніхто не може вирішити.

Я являюсь домогосподаркою, моїм єдиним джерелом доходу – є соціальні виплати, які я отримую у зв’язку із народженням дитини на карту вашого банку. Вже 10 днів гроші на моїх картках заблоковано. Начебто перевіряються джерела походження грошових коштів. Я п’ять разів була у відділеннях вашого банку. Сьогодні мені пояснили, що таке блокування вважається, що банк начебто припинив зі мною відносини, мої звернення будуть розглядатись до 30 вересня і ще два тижні картки будуть залишатись заблокованими.

Окремі незрозумілі аспекти діяльності вашого банку:

— довідки про доходи, видані державними органами, які фотографують працівники ваших відділень, головний офіс не приймає, тому що погана якість фото і чогось там не видно.
— джерела походження грошових коштів надходять з державних рахунків, які працівники вашого банку можуть з легкістю перевірити, якщо вони проявлять трохи зусиль.
— чому мої грошові кошти повинні залишатись заблокованими, якщо вони надішли з державних рахунків?
— навіщо мені персональний банкір, якщо він не може вирішити проблему?

Якщо політика вашого банку полягає у тому, щоб створювати додаткові тривалі проблеми своїм клієнтам, то я вас вітаю, ви досягли значних успіхів у цьому напряму!

Головне питання – навіщо мені Ваш банк, якщо ви мені створили безглузду проблему, ніхто її не може вирішити і залишили мене без моїх грошових коштів на цілий місяць?
PrivatBankQM 21 сентября 2019, 11:23
Ми б не хотіли, щоб у Вас склалося неправильне враження про банк.
Дозвольте зауважити, що в своїй діяльності Банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Ваше питання знаходиться в роботі наших фахівців.
З повагою, ПриватБанк.

MykolaA
MykolaA
21 сентября 2019, 11:28
«Головне питання – навіщо мені Ваш банк, » — мабуть дуже потрібен, якщо ви так тримаєтесь за нього.
Я думаю, що ТС викладає не всю історію,
21 сентября 2019, 12:00
У банку є вся історія, просто їх працівники дуже зайняті і не можуть оперативно вирішити просту проблему, яку вони мені самі створили. А це вже відношення банку до свого клієнта.

Не тримаюсь, а просто мої гроші заблоковані, коли їх розблокують, то перейду в інший банк.
21 сентября 2019, 11:38
Дотримуватись вимог чинного законодаства можна по різному. Головна проблема в тому, що ви блокуєте грошові кошти та місяць вирішуете проблему, посилаючись на зайнятість працівників. Розблокуйте грошові кошти і можете вирішувати проблему хоч до нового року.
ida777
ida777
21 сентября 2019, 12:02
Скорей всего с Вами прекратят сотрудничество.А в чем проблема открыть счет в том же авале?
21 сентября 2019, 12:25
Нет причин прекращать, просто их процессы стали сильно бюрократизированы. Появились непонятные процедуры, которые не понимают сами работники банка в отделениях, поэтому на низшем уровне мою проблему не могут решить.