чат в приват24

07091441 19 сентября 2019, 18:45
Ми пенсіонери. Мій чоловік категорично не хоче розбиратись в картках, сайтах… Тож віддав мені свою пенсійну картку, я завела Приват24 для цієї картки. Виникло питання по оплаті комуналки. Адже завтра 20 число. Написала в чаті з самого початку, що це картка чоловіка. Задала своє запитання. Вони 90!!! хвилин, тобто півтори години мені намагались допомогти. А коли нічого не змогли, то написали, що вони третім особам не надають консультації. І я вже не можу зайти в Приват24 по цій картці. Не могли з самого початку передзвонити чоловіку? чи як перевірити? Адже я на початку розмови написала, що картка чоловіка. І що тепер з цією карткою робити? Чи це вони спеціально роблять, щоб люди йшли у відділення в касу в черзі стояти?
19 сентября 2019, 20:15
Фінансова інформація може бути надана тільки власнику картки / рахунку. Власник карти завжди може самостійно звернутися в нашу підтримку через будь-який з доступних каналів і уточнити інформацію, яка його цікавить. За довіреністю Ви можете оформити додаткову карту на своє ім'я до рахунку чоловіка. Що стосується консультації в чаті, дозвольте нам опрацювати цю ситуацію детальніше. Для цього ми запросили в особистому повідомленні контакти Вашого чоловіка.

19 сентября 2019, 20:53
Ви пишете «Власник карти завжди може самостійно звернутися в нашу підтримку через будь-який з доступних каналів і уточнити інформацію, яка його цікавить.» Чоловік мені віддав картку і нічим не цікавиться. Я написала його телефон в особистих повідомленнях, дзвоніть, спілкуйтесь, перевіряйте
Филипп Филиппович
Филипп Филиппович
19 сентября 2019, 22:06
Банки и так знают о вас больше, чем вы думаете, а вы ещё сами сливаете ненужную ему информацию. Пишите оператору от имени мужа Васи, ему всё равно не видно.
19 сентября 2019, 22:47
«Мій чоловік категорично не хоче розбиратись в картках, сайтах…»
«Чоловік мені віддав картку і нічим не цікавиться.»

И получается, что вашему мужу на всё наср@ть а вы себе забиваете голову не только своими но и его проблемами — ведь это вам получать и свою и его пенсию, вам оплачивать коммуналку и покупать продукты питания, вам готовить еду, стирать, убирать, делать всю домашнюю рутиную работу да ещё и о детях беспокоиться.

Ну тогда хоть банк не впутывайте в ваши семейные проблемы.

Вижу всего два варианта решения:
1. Оформить получение пенсии мужа через Укрпочту — раз в месяц почтальон позвонит в дверь и принесёт пенсию мужа прямо на порог квартиры (дома).
2. Оформить опеку над мужем, предварительно признав его недееспособным — тогда вы будете иметь полное право получать весь комплекс банковских услуг по его карте на законных основаниях.

Кстати, ваш муж и так реально недееспособен, если ему лень разбираться даже со своими финансами.
19 сентября 2019, 23:24
Цікаво, а тих людей, які платять комуналку в касі банку Ви теж називаєте недієздатними? Бо вони не заводять собі Приват24?
Все добре у нас в сім"ї . Просто я виконую роль міністра фінансів.
А все інше, що Ви перерахували, виконує чоловік. Нас все влаштовує.
Справа в тому, що зі своїм питанням ми вже в банк ходили. Вони сказали, що консультанти в чаті спеціалісти. То виходить нема там спеціалістів, раз півтори години не розібрались. Та ще й вхід в Приват24 заблокували. Завтра підемо у відділення знову розбиратись. Діджиталізація ))
19 сентября 2019, 23:55
«Цікаво, а тих людей, які платять комуналку в касі банку Ви теж називаєте недієздатними?»

Я считаю, что они имеют полное право создавать себе и другим посетителям Приватбанка проблемы на ровном месте.
Неоднократно наблюдал в Привате ситуацию, когда стоят две очереди - одна к банкомату, другая - к терминалам пополнения.
В банкомате снимают наличку, затем несут её и запихивают в терминал пополнения - хотя можно сразу в терминале пополнения оплачивать с банковских карт набранные квитанции за услуги ЖКХ.

Но ведь вы писали о муже, который доверил вам заниматься его банковскими счетами, но это свое распоряжение не закрепил юридически значимым документом, например, нотариально заверенной доверенностью.
Клиент банка согласно всех нормативных документов должен лично решать свои вопросы с банком либо оформить документально доверенность на другого человека, а не так как вы описали - дал карту и больше ничего знать не хочет.

Кстати, я верю, что вас всё устраивает, но также знаю, что такое положение вещей не устраивает банк и по правилам банковского обслуживания он обязан блокировать карты, если в банк обращается не владелец БПК.
20 сентября 2019, 0:54
Ось хай би і заблокували, прочитавши  на самому початку , що я не власник картки, а його дружина.
Так вони ж мені 90 хвилин намагались допомогти, а коли зрозуміли, що не знають як саме, то згадали, що на початку прочитали, що я не власник картки. І заблокували. Півтори години думали
20 сентября 2019, 1:30
Озвучите на форуме имена сотрудников горячей линии, которые в нарушение нормативных документов НБУ и Приватбанка помогали вам, как не владельцу БПК, решать вопросы банковского обслуживания не ваших счетов без документально оформленной доверенности — и я обещаю, что все эти сотрудники понесут заслуженное наказание.

Ну а то, что они купились на жалось к пожилой женщине пенсионного возраста — не оправдание.
MykolaA
MykolaA
20 сентября 2019, 10:34
«они купились на жалось к пожилой женщине пенсионного возраста — не оправдание» для этих сотрудников.
24 сентября 2019, 18:57
«не зарахована»...   тобто, це все я просто придумала.
Проблема не вирішена, в чаті заблокували картку чоловіка  і вхід в Приват24, наступного дня у відділенні ми  провели пів дня, щоб все розблокувати. Потім ще мою картку заблокували. Знову ходила у відділення.  Тобто, замість того, щоб допомогти, тільки нашкодили. А питання ніхто не знає як вирішити (((
24 сентября 2019, 20:42
Озвучили бы саму проблему по оплате коммуналки в Приват24 на форуме - возможно вам бы и подсказали пути её решения и намного быстрее сотрудников Привата. Тут многие оплачивают коммунальные услуги самостоятельно, а некоторые даже через Приват24.
24 сентября 2019, 22:19
Почитала Ваш блог Немного о грустном про допомогу батькам. В коментарях написала своє питання. Дякую