Зник ліміт на послугу Оплата частинами

Bobeobi 30 августа 2019, 18:21
Ситуація наступна: вже вдруге після ДОСТРОКОВОГО закриття договору послуги Оплата частинами ліміт (а також і сама послуга для мене) впав до 0 грн, колись так вже було (і теж після дострокового закриття) і вирішилось за день-два після скарги, але нова ситуація не зрушилась з місця і банк відписується стандартними копіпастами про покращення кредитної історії і пропонують положити депозит )) Але цимес в тому, що:
а) я є ФОП у Приваті, до того був директором ТОВ
б) кредитний ліміт по картці не змінився — 29к, на самій картці власні кошти десь 20к+
в) Депозит є і у Приваті і у інших банках
г) кредитів ніколи не мав

Тому, після такого байдужого відношення я скоріш винесу з Привату все до копійки до інших, де хоча б можуть пояснити причини.
30 августа 2019, 19:36
Ми розуміємо, що зміна ліміту за послугою 'Оплата частинами' стала несподіванкою. Банк приймає рішення про розмір ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і навіть тисячах показників.
На жаль, за результатами чергового перерахунку моделі, було прийнято рішення знизити ліміт. Рекомендуємо продовжувати активно користуватися продуктами банку, це може вплинути на рішення банку про підвищення ліміту в майбутньому.
Так як ліміти регулярно переглядаються і аналізуються, Ви можете в будь-який момент отримати смс від банку, де буде вказано, що ліміт збільшений, і Ви зможете ним скористатися.

Bobeobi
Bobeobi
30 августа 2019, 19:37
Спосібо-пожалуста

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Зник ліміт на послугу Оплата частинами