Жулье

Василь Бодлак 30 августа 2019, 10:20
Банк сам, без попередження врiзае кредитний лiмiт. Всi грошi з вашоi картки пропадають, при дзвiнку на 3700 вам толком нiчого не хочуть пояснити, а просто заявляють, що банк в односторонньому порядку сам собi встановлюе кредитний лiмiт, про грошi, якi пропали з картки — заявляють, що це були не вашi грошi, а кошти банку i куди вони пропали, це взагалi не ваше дiло, хоча обов'язковий платiж по кредиту завжди спласувався вчасно, i в набагато бiльшому розмiрi, чим було вказано
Одним словом, якщо ви е власником кредитноi карти цього банку — чим поскорiше розв'язуйтесь з тими дiлягами, i бiльше в ту сторону краще не дивiться
В любому випадку будете завжди виннi
30 августа 2019, 10:46
Кредитний ліміт — це гнучка і зручна послуга карти Універсальна, яка дозволяє Вам користуватися коштами Банку.
Ми розуміємо, що зміна кредитного ліміту на Вашій карті стало несподіванкою. Банк приймає рішення про розмір кредитного ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і навіть тисячах показників, серед яких є такі, як кредитна історія в ПриватБанку і УБКІ (www.ubki.ua), наявність депозитів, довідки про доходи або документів на майно, а також багато іншого. На жаль, за результатами чергового перерахунку моделі, було прийнято рішення знизити ліміт по карті. Рекомендуємо продовжувати активно користуватися продуктами банку, це може вплинути на рішення банку про підвищення кредитного ліміту в майбутньому.

Владимир Пчелко
Владимир Пчелко
30 августа 2019, 11:13
Аграбили, недали воспользоватся своими деньгами.
corsww
corsww
30 августа 2019, 12:40
Ну в данном случае я целиком на стороне банка . Кроме того, что информировать клиента все равно нужно.
Многие считают, что им дали лимит , значит можно его выбрать и платить проценты. Я же плачу. Причем даже не задумываются о том что выбранный лимит тоже как бы все таки нужно погашать а не висеть годами должником.
А вообще говорил и говорю. Лимиты зло для тех кто не умеет ими разумно пользоваться.
Потратил сумму с лимита. Через месяц два постарайся вернуть. Ну или больше. Но верни.
Это Не твои деньги. А тебе занятые. В общем абсолютная финансовая безграмотность и порождает вот такие отзывы.