Термінал

Eduard76 25 августа 2019, 13:01
З початку року в мене з'явилась набридлива проблема. А саме те що термінал компанії Приват банк (майже будь яке місто та будь який термінал) не приймає мою особливу карту з індивідуальним дизайном. Будь які інші системи, у тому числі від цієї ж компанії, мою карту зчитують без абсолютно ніяких проблем. З чим постійно зтикаюсь з подібними проблемами як Комісія приват банку (адже зарахування відбувається не через карту), а навіть номер який прив'язаний до цієї карти нічого не дає, так як це інший спосіб авторизації. Це ще пів біди, але мені постійно набридає коли це доходить до комісії, адже мені її повертають на мобільний телефон, хоча раніше я міг звернутися до операторів приват банку, повідомити про решту і мені її повертали на обраний мною спосіб (переважно на карту). Але за останній час, я навіть не встигаю відписати оператору про проблему як система без мого вибору зараховує решту на мобільний рахунок ,і це безглуздо, адже гроші зараховані і оператор повідомляє що нічого не зробиш з цим. Мені наприклад не підходить цей спосіб, але змінити я також нічого не можу. Також що смішно і доводить практично в ступор, це те що оператори кажуть про магнітну стрічку, яка «розмагнітилася » і її потрібно перевипустити напевно, але ситуація в тому що карта зовсім нова ,і на ній немає елементу чіпу, тобто вона виключно працює через магнітну стрічку з будь якого пристрою ,і інші пристрої її зчитують а термінали Приват Банку ні. Що мені робити в цій ситуації? Як повернути кошти в випадку якщо система розраховує так швидко кошти по невідомому способу? І що робити з картою, адже розмагнічення малоб викликати проблеми з іншими пристроями які її зчитують тим паче її стан ще не надто пригнічений.Допоможіть будь ласка, тому що зараз бачу тільки спосіб щоб змінити банк.
25 августа 2019, 14:55

25 августа 2019, 20:05
Если есть смартфон с поддержкой NFC — добавьте вашу карту в google pay и рассчитывайтесь бесконтактно смартфоном.

У меня тоже одна из карт (не Приват) стала глючить при оплате (терминал не всегда видит карту, глючит чип) — перевыпускать карту не вижу смысла, поэтому зарегистрировал её в google pay и не парюсь.
25 августа 2019, 20:15
Если вы пишите о проблемах при пополнении вашей карты через ПТКС — рекомендую не париться и
бесплатно оформить и получить дополнительную карту мгновенного выпуска
к вашей основной карте с индивидуальным дизайном.

Это займёт максимум пять-десять минут времени и решит все ваши проблемы и конечно бесплатно.