Банк забрав 3000 грн назад

vidzhay 22 августа 2019, 12:42
21.08.19 Банкомат в м. Надвірна по вул. Грушевського, б.4 При зніманні коштів 13500 просто виплюнул суму, яку треба було лапати, те що зловив, те лишилось в руках, деякі купюри по 500грн просто впали назад. Коли порахував кошти, недорахувався 3000грн. Зайшов в Приват 24, показало що зняв всю суму 13500грн. Побіг в ПриватБанк, звернувся до свого Банкіра, подав заявку за номером 3700, сьогодні прийшла відмова 22.08.19. Банкомат далі хаотично викидає купюри, тобто ніхто його не дивився, кошти мені не повернуті! Як так, де ми живемо?
22 августа 2019, 15:16
Дякуємо за звернення. Інформація передана нашим співробітникам для перевірки обладнання. Ваше питання вже розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін.
Полезный комментарий
vidzhay 27 августа 2019, 15:55
Питання вирішилось! Банкноти впали не в касетоприймач, а поза нього, не знаю яким чином! Таке враження що все гниле в середині, та й ніби вже і ззовні! Найшлась моя сума 3000грн і ще одна купюра 500 грн, людина напевно і не зверталась! Нервів пішло не мало, а все причина того, що за цими банкоматами ніхто не слідкує, банкомат в такому хаосному порядку працював два тижні! Але добре те, що гроші повернули, але як би не мій знайомий, працівник банку, то можливо я би і не отримав! Дякую Андрію Глинчак!

Toxa David
Toxa David
22 августа 2019, 16:46
Удобно снимать по 5 тыс грн. и считать удобно и в руку ложатся и видно если банкомат «плюется», то за углом есть другой банкомат.
23 августа 2019, 11:29
Він викидав купюри де було більше 3, там де одна купюра все було добре, так що і 5 000 вилетіло б. А банкоматів в місті у нас не багато.
Deriva
Deriva
24 августа 2019, 18:50
Вам нужно было просто все купюры  пересчитать на камеру банкомата и вызвать сотрудников полиции что вы некуда не уходили вы, и подавать иск в суд .(Полиция фиксирует факт, и желательно на телефон свой все зафиксировать и к специалисту в области права если таковыми не являетесь)
27 августа 2019, 15:55
Полезный комментарий
Moderator
Moderator
27 августа 2019, 16:47
Если Ваш вопрос уже решен, то нажмите на зеленую опцию «Проблема решена» в заявке к отзыву.