Повне розчарування

SerhiiKo 21 августа 2019, 13:41
Отделение по адресу: Киев, ул. Гоголевская, 12
Користуюсь послугами банку протягом 10 років, але моєму розчаруванню не має меж.Високі комісії, застарілий приват24, ще ок, але в понеділок зробив проплату в розмірі 9000 євро, спочатку банк заморозив платіж, потім з колл центру зателефонували і вибачились, за цю ситуацію і сказали, що все прошло і все ок. Сьогодні в приват24 в балансі в мене — 7000 євро, хоча повинно бути близько +2000 євро. Тобто, банк зняв платіж двічі, в колл центрі, просто перенаправили моє звернення у відділ з якого мені зателефонують, коли це станеться не відомо і після потрібно чекати повернення коштів. У мене питання до співробітників банку, якщо це моя єдина карта з якої я живу, або в мене бізнес, і з цієї карки, я роблю проплати за товари чи послуги, Хто буде повертати збитки чи дискомфорт від цієї ситуації? Немає ніякого бажання користуватися послугами цього банку. Робота з приват банком тільки ускладнює життя.
21 августа 2019, 14:53
Доброго дня!
Нам шкода, що у Вас склалося таке враження про наш банк. Дозвольте нам ретельно розглянтути Ваш випадок. Ми написали Вам в особисті повідомлення, щоб уточнити інформацію та надати відповідь по вирішенню питання.