Банк без пояснення відмовляє в наданні послуг

Кузнецов Андрей 20 августа 2019, 21:09
Я активний користувач картки «Універсальна». Маю 14 погашених кредитів «миттєва розстрочка» загальною сумою 30+ тисяч. Кожне літо набираю, потім потрошки гасю. Деякий час назад ще й втюхали мені платну картку «Gold», обіцяючи полегшення в наданні послуг. «Полегшення» учасника «Голд-клубу» я відчув сьогодні. При спробі оформити кредит виявилось, що мій ліміт… 0. Тобто мені повністю закрили доступ до послуги банку, якою я успішно користувався вже півтори десятки разів. Мене дуже зацікавило, чим я, як клієнт, не задовільняю вимогам банку. За півгодини переписування відповідь я так і не отримав. Тобто мало того що мене «послали» як клієнта, так ще й без пояснення причин. Оператор добрехалися до того, що заявив, що «послуга тимчасово недоступна», хоча у дружини все норм. Так от мені цікаво — я взагалі потрібен як клієнт, чи шукати інший банк? І хотілося б все таки узнати, чим я, як клієнт, настільки не влаштувую банк, що мені закрили доступ до послуг? Бо мені на*єр не нада такі «сюрпризи».
21 августа 2019, 11:02
Доброго дня!
Ми не хочемо, щоб між Вами та банком були непорозуміння. Дозвольте відмітити, що Ви може оформити «Оплата частинами» або «Миттєва розстрочка» в торговій точці на доступну суму ліміту за послугою «Оплата частинами».
Ви можете оформити покупку в будь-якому магазині-партнері. Вибрати товар є можливість за посиланням: https://chast.pb.ua/ru/ (інтернет і адреси звичайних магазинів).
Ліміт буде переглянутий протягом 1-30 днів. Інформація щодня переглядається банком і рішення може змінюватися. Про доступність послуги Вам надійде повідомлення. Для збільшення шансів на отримання даного ліміту рекомендуємо погашати заборгованніть.
Не варто забувати, що Ви можете скористатися можливістю подання заявки на отримання швидкого кредиту готівкою від 1000 до 50 000 грн. Переваги кредиту в тому, що його можна отримати не тільки на кредитну картку, а й на картку для виплат. Перший внесок — відсутній, щомісячна комісія — 4,59% (кредит можна погасити достроково в будь-який момент, при його погашенні не потрібно буде платити відсоток за весь період, тільки місячний відсоток 4,59%). Є можливість оформлення на 12 або навіть на 24 місяці.
Ознайомитися з деталями, а також подати заявку на отримання кредиту Ви можете на сайті: https://credit.privatbank.ua/
З повагою, ПриватБанк.

Филипп Филиппович
Филипп Филиппович
20 августа 2019, 22:48
GOLD сейчас у каждого пенсионера, надо переходить на PLATINUM
Владимир Пчелко
Владимир Пчелко
20 августа 2019, 23:32
Мне банк врезал лимит после того, как я перестал через него получать доход.

До этого, я открывал крупные депозиты, мне банк поднимал лимит, даже там где не нужно (на счете для бизнеса). Я ЕЩЕ с банком ругался, ибо имею только доход, мне не нужен кредит для бизнеса.
После таких маневров Приватбанка, я оформил счета в другом банке, и лимит в привате снизили.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Банк без пояснення відмовляє в наданні послуг