Хамське відношення!

Nn123456 13 августа 2019, 17:13
Отделение по адресу: Тернополь, улица Чалдаева, 2
Звернулась у відділення в Тернополі Руська. Відмовили в допомозі зняти гроші з карти іншої країни через касу. Хоча на гарячій лінії повідомили шо саме в цьому відділенні я можу знати гроші через касу. Тоді звернулась у іншке відділення в якому мене взагалі відправили в інший банк. В Укре4сімбанк мене обсудили без проблем і нав ищому рівні!!! Але коли я звернулась у відділення на чалдаєва поміняти гроші і запитала чому нема е де ктонної ручки а потрібно пальцем поставити підпис… Працівниця цього банку почала перекривляти мене і з насмвшкою відповідати шо ручки в них нема бо нема! Дуже хамське відношення у відділеннях!
13 августа 2019, 18:33
Доброго вечора!
Нам дуже шкода, що після відвідування наших відділень у Вас залишився неприємний осад. Описана Вами ситуація не є нормою та потребує ретельної перевірки. Дозвольте нам її провести. Ваше питання вже розглядають фахівці. Ми прагнемо вирішити його в найкоротші терміни. Про рішення Вам повідомлять відразу, як тільки будуть результати.
З повагою, ПриватБанк.

sergunya73
sergunya73
13 августа 2019, 20:05
Такие «клиенты» - это просто ЖЕСТЬ! То ей деньги выдай с какой то стрёмной карты, то ручку электронную. А чего же в «Укрэксимбанке» сразу деньги не поменяла, раз там так прекрасно и без проблем обсудили ))
13 августа 2019, 20:57
У моего персонального менеджера в Приватбанке за пол-года клиенты спёрли два стилуса.
Один она покупала сама, второй ИТ-спецы банка обещали за счёт фирмы выдать — пока не выдали,
клиенты расписываются пальцем.

Вот и будь после этого улыбчивой и отзывчивой, а в ответ тебе нахамят да ещё и трехэтажным матом обложат…
14 августа 2019, 13:57
Но ведь это не даёт право сотрудникам банка себя хамски вести? Приват берет деньги за пользования продуктом. И хамить в ответ клиенту, который принесёт ему деньги как-то глупо.
15 августа 2019, 15:48
Margo1787
«Приват берет деньги за пользования продуктом.»

И сколько конкретно денег с вас снял Приват за пользование Универсальной кредиткой?

Лично я за более чем десять лет активного пользование кредитной картой «Универсальная» ни одной копейки Приватбанку не заплатил, кроме стоимости выпуска персонифицированной карты с ФИО и фото…
SlawaS
SlawaS
15 августа 2019, 15:14
А чому не зняти грошi просто через банкомат?