Банк списав МОЇ гроші щоб зарахувати мені бонуси

Henri Demianovich 3 августа 2019, 20:29
Ви колись отримували відсотки на залишок власних коштів? Гадаю так, майже всі банки вам нададуть таку можливість. Як виглядає зарахування відсотків у нормальному банку? Банк нараховує вам Х гривень відсотків, стягує з них У гривень податку, та перераховує на ваш рахунок (Х-У) гривень, і всі задоволені. Як зробив приват? Він перерахував мені Х гривень на БОНУСНИЙ рахунок, з якого я не можу їх зняти, а можу ЛИШЕ витратити ЛИШЕ в окремих магазинах, і разом з тим він списав з мого рахунку У податку з МОЇХ ВЛАСНИЙ ГРОШЕЙ, які я міг зняти, витратити будь куди, розпорядитися ними на власний розсуд! Якби на моєму рахунку не було б грошей — банк би загнав мене в овердрафт, і почав би нараховувати штрафні санкції за це.
Це жахливо, мало того, що не такі вже й великі відсотки банк не видає, а нараховує бонусами, так ще і списує МОЇ реальні гроші, замість того, щоб нарахувати менше бонусів!
4 августа 2019, 9:04
Доброго дня!
Нам дуже шкода, що у Вас склалась негативна думка про банк.
«Бонус Плюс» — це програма, з якою Ви отримуєте бонуси у вигляді грошей за кожну покупку. Досить просто розраховуватися карткою в торгових точках програми з логотипом «Бонус Плюс». А накопичені бонуси можна знову витратити! У всіх Ваших карт один рахунок «Бонус Плюс».
Витратити бонуси Ви можете на покупки товарів і послуг в мережі магазинів «Бонус Плюс» з будь-якої Вашої картки ПриватБанку, крім корпоративних карт.
Хочемо зазначити, що податок стягується з нарахованих відсотків на рахунок «Бонус Плюс», а не з особистих коштів на картці.
Що ж стосується можливості оплати бонусами, Вам достатньо сказати касиру, що бажаєте оплатити покупку з рахунку «Бонус Плюс». Переглянути мережу магазинів «Бонус Плюс» Ви можете за посиланням: https://bonus.privatbank.ua/ua/
З повагою, ПриватБанк.

R Юрий
R Юрий
3 августа 2019, 20:42
Насколько мне известно то налог снимается именно с начисленных процентов, но никак с ваших средств.
3 августа 2019, 23:59
Сперва банк списал налог, затем списал на бонусный счет проценты, а затем пополнил мне счет. Я совсем запутался :( В любом случае процентов я не получил, они все бонусные, и сейчас пытаюсь понять, потерял ли я что-то
4 августа 2019, 0:12
Https://bit.ly/2KmU6X3 В приват24 на андроид отображается только списание процентов
sergunya73
sergunya73
4 августа 2019, 9:08
Судя по остатку на счету https://bit.ly/2OGZM3m сперва происходит списание, потом начисление. Но в любом случае это делается почти одновременно и никаких ужасов с загоном карты в «минус» с последующим начислением штрафных санкций не наблюдается.
4 августа 2019, 16:38
Похоже так и есть и я немного рано начал паниковать. Дело в том, что в мобильном Приват24 этого всего нету, там только 1 платеж - списание налогов. А в веб-версии все есть.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Банк списав МОЇ гроші щоб зарахувати мені бонуси