Все ОК поки не арештували рахунки.

Sergio Koller 21 июля 2019, 13:19
Користуюсь послугами цього банку 9й рік, здається. Використовував кредитку, відкривав депозити валютні і в ГРН, ФОП також з цим банком, всім рекомендував, ітд… Здавалось, чудовий банк. Поки не забув оплатити штраф ПДР і виконавча не наклала арешт на рахунки. Я то не засмутився, думав: «Ну арештували, покористуюсь поки Моно, а там знову на Приват перейду». Але потім мені приходить повідомлення що мій кредитний ліміт, який я підіймав роками не знизили до 0грн… О_О Як тимчасовий арешт рахунку через штраф ПДР пов«язаний з тим що кредитний ліміт поставили на 0, мені ніхто не зміг пояснити. Після зняття арешту попробував підняти ліміт, але банк послав. Ну що ж, переходжу на повністю на Моно і ФОП буду в інший банк переносити. Дякую, ПриватБанк!

Резюме: якщо хочете щоб банк вас кинув у такому випадку після майже 10 років співпраці, велкам до привату :))
21 июля 2019, 15:15
На жаль, на даному етапі банк не може запропонувати Вам послуги кредитування. Звертаю Вашу увагу, що рішення банку може бути переглянуте і на це впливаєте саме Ви. Щоб допомогти нам в прийнятті рішення і збільшити свої шанси, ми склали кілька простих рекомендацій:
— можете надати документи, що підтверджують доходи.
Виконання цих простих рекомендацій значно збільшує шанси на отримання потрібного Вам ліміту. Ми обов'язково відправимо Вам повідомлення про зміну ліміту.
Минфин
Ответ администратора
21 июля 2019, 15:53
Відгук підтверджений «Мінфіном» (на 21.07.2019).
Користувач надав документи на вимогу адміністрації сайту, що підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку.

corsww
corsww
21 июля 2019, 15:11
Автору. Нет вы не подумайте. Мне самому сейчас приват...
Но вопрос не в этом. Логика ваша рассмешила.
Арестовали счета. Ну и черт с ним не очень то и хотелось.
А не возникла была мысль оплатить счет?
Или пока арест снимали вы моно пользовались непонятно.
Ну а касаемо снятия лимита. Тут  никаких странностей. Приват и так рубает у нулю даже тем кто голами лоялен был и без арестов. А тут вы со своим. А логика просто раз арест стало быть для любого банка это как красный свет светофора. Они , я уверен,даже не уточняют по какой причине. Неблагонадежен и все.
21 июля 2019, 15:29
«А не возникла была мысль оплатить счет?» - В тексті написано ж що забуі оплатити штраф ПДР, що і було причиною арешту. Про які рахунки ви говорите? Так, поки рахунки були арештовані користувався Моно.

Ну нехай працюють з такою логікою про арешти і далі :))
ccc2013
ccc2013
21 июля 2019, 20:32
Несвоевременная оплата штрафов из различных гос.и фискальных органов однозначно трактуется банком как недисциплинированность и ненадежность клиента и,конечно, отрицательно влияет на размер кредитного лимита
22 июля 2019, 22:39
Я не сперечаюсь що це негативний фактор. Але, на мою думку, в банку є менеджери які б мали робити свою роботу і розібратися в конкретному випадку, а не просто присилати шаблон у відповідь коли клієнт до них звертається з проханням вирішити ситуацію, більш того якщо клієнт з ними майже 10 років. 80% своїх покупок на протязі цих років робив через їх кредитку, ні 1 просрочки. Якщо для них це ненадійність...