Не хотіли міняти карту для виплат

Інна Фещенко 19 июля 2019, 23:56
Сьогодні Приват не приємно здивував.
Маю дві картки одна Універсальна друга для Виплат.Картка для виплат розмагнітилась.Я зателефонувала на гарячу лінію і дівчина люб'язно пояснила що так як картка до 2022 року я можу замінити її в любому відділенні банку.
За день до цієї історії я згубила картку Універсальна, так як мала приват 24 швиденько її блокую.
По приходу в відділення Приват (місто Біла Церква) Я маючи код і паспорт прийшла поновили Універсальну і заразом попросила дівчину Світлану замінити картку для виплат.На що вона відповіла що не може мені її оновити бо на це немає підстав.Якщо хочете я дам вам ще одну універсальну.Я кажу навіщо мені дві універсальні якщо моя до 2022 року просто поновіть я заплачу.Ні не можу каже треба тільки під щось.Кажу мені картка дуже потрібна прийдеться в іншому банку оформляти каже будь ласка.Цю картку каже закривати -я кажу, а що мені на неї дивитись.Вона перерізала картку я пішла.
Я набираю оператора і знову звертаюсь за роз'ясненням.На що оператор каже поновіть в любому відділенні.Я пояснюю що працівник банку не дає.Він пояснює причин не має.
Повертаюсь в банку черга (це вже вечір я ходила по банках збирала інфу про картки умови і т.д.) Кажу знову Світлані чому ви мені відмовили.Вона своєї.Мені вртвається терпець я на повишених тонах прошу позвати когось хто може пояснити що коїться… Дівчина з сусіднього столика скаржиться що її клієнтка не винна в моїх проблемах і не повинна це вислуховувати.На повишених тонах каже щоб жочекалась своєї черги.Я сідаю і чекаю.
Вона звільняється і за дві хвилини робить мені картку.Я в шоці що це було???
Я втратила цілий день із-за некомпетентності однієї Світлани ??? А нерви?
Вона навіть не вибачилась!!! А вина була їхня.
20 июля 2019, 10:47
Доброго дня!
Нам шкода, що Ви зіткнулися з такою неприємною ситуацією та окремо приносимо вибачення за те, що після відвідування нашого відділення у Вас залишився неприємний осад. Описаний Вами випадок потребує ретельної перевірки.
Ваше питання вже розглядають фахівці. Ми прагнемо вирішити його в найкоротші терміни. Про рішення Вам повідомлять відразу, як тільки будуть результати. Дякуємо за розуміння.
З повагою, ПриватБанк.