Страхування здоров'я.Страховий агент Приватбанк

Andrus43 9 июня 2019, 5:09
Я страхую і здоров'я і автомобіль.З авто все в нормі.А страхування здоровя що Приватбанк пропонує? То це завал повний, обман на рівному місці.Мій досвід з цією компанією, особливо п.Шаповаловою є негативний вповні.Як внесок платити то так, а як страховий випадок то кінці у воду.Я переніс пневмонію надав довідку з лікарні 027 о, лікарняний і виписки, а випадок стався як вже застрахований 8 місяців, не в перших 3 місяці.То такого наслухався від цих професіоналів-ординаторів що можна ще й інфаркт получить.Там навіть діагноз не вміють прочитати і кажуть пришліть ще раз анамнез і лікування.А що написано в Формі 027 о то їм до лампочки! Чого тоді є ця форма прописана в договорі і її треба подавати???.. Де ж керівництво госпожа Ульє і інші дивляться яких неуків беруть на роботу, навіть читати не вміють що написано і діагноз і лікування і анамнез і результати аналізів.Вдають дурачків тільки щоб не виплатити.Та пішли ви до одного місця, люди не вірте цій страховій.Ці гарні відгуки пишуть вони ж самі на замовлення своїми працівниками, мені казали що їх заставляють писати бо не дадуть зарплати і агентам і брокерам страхової.Я скільки звертався до них і на гарячу лінію і на центральний офіс, вже чекаю 2 місяці.Що це за страхування ??? Як тоді лікуватися і де дивиться Приватбанк беручи цю «страхову» як партнера, це позор і срам, вони міняють Оферту як тільки хочуть, один пункт заперечує інший.Якщо тут є хто постраждалий від цієї страхової то відгукнутися ПРОШУ, ми напишемо колективний позов в суди щоб створити прецидент і пізніше опублікувати це для загалу людей щоб всі знали з ким мають чи хочуть мати справу.Це дійсно уніка унікальна компанія яка не виконує зобов'язання і обманом робить людей чебурашками, які вірять в цю піраміду бізнес п.Ульє і інших.Я більше не маю бажання з ними спілкуватися, а прошу хто має подібні проблеми звертатися в коментарях і будемо подавати в суд. Кол центр Приватбанку не передає дані страховику.
PrivatBankQM 9 июня 2019, 13:08
Доброго дня!
Ми б не хотіли, щоб у Вас склалася неправильна думка про банк.
Щоб детальніше розібратись в даній ситуації ми звернулись до Вас в особистих повідомленнях та запросили контактні дані.
З повагою, ПриватБанк.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Страхування здоров\'я.Страховий агент Приватбанк