Порадили змінити електронну адресу

tabichko 3 июня 2019, 14:48
На мою електронну адресу почали приходити листи від Приватбанку на ім'я абсолютно іншої людини: квитанції, інформація по рахунках тощо. Я написала в банк, що ці листи не за адресою. На це отримала відповідь, що адреса моєї електронної пошти зареєстрована одразу на кількох (???!!!) клієнтів. Саму адресу електронної пошти мені порадили змінити. Цитую: «Уважаемый клиент, здравствуйте! Ответ на Ваше обращение:
Данный адрес электронной почты зарегистрирован на нескольких клиентов одновременно. Удалить адрес электронной почты с базы данных банка можно при помощи SMS с текстом: OFF+123456@gmail.com на номер 10060, где 123456@gmail.com — адрес Вашей не актуальной почты. (альтернатива номера 10060 для отправки смс из-за границы +380920003700). Подтвердить новую почту можно по ссылке: https://privatbank.ua/ru/email/ После чего, в Приват24, в меню: „Все услуги — Настройки — Смена персональных данных“ — добавить еще один контакт. Подтвердить операцию в Приват24 и в письме по указанной Вами почте. Обратите, пожалуйста, внимание, что отправленные письма иногда попадают в спам или другие папки, если предусмотрены сервисом электронной почты (Реклама/Промоакции/Оповещения и т.д.). Если у Вас остались вопросы, напишите нам, ответив на это письмо. С уважением, служба поддержки ПриватБанка». Чесно кажучи, після такої відповіді у мене залишилося одне запитання — німе. Адже, по ідеї, після мого звернення працівники Приватбанку мали видалити мою електронну адресу із анкети того свого клієнта, на чиє ім'я відправляли листи. Однак, чужі листи так і продовжували йти мені. Через певний час на мою електронну адресу почали приходити листи від Приватбанку на ім'я іще однієї людини. Тепер я отримую інформацію, яка, я вважаю, має бути конфіденційною, по банківських рахунках двох абсолютно незнайомих мені людей — клієнтів Приватбанку.
3 июня 2019, 17:33

Toxa David
Toxa David
3 июня 2019, 15:52
Стаття 60. Банківська таємниця
Інформація щодо діяльності та фінансового стану клієнта, яка стала відомою банку у процесі обслуговування клієнта та взаємовідносин з ним чи третім особам при наданні послуг банку, є банківською таємницею. 3) фінансово-економічний стан клієнтів;
Так, відповідно до частини другої статті 1076 Цивільного кодексу України у разі розголошення банком відомостей, що становлять банківську таємницю, клієнт має право вимагати від банку відшкодування завданих збитків та моральної шкоди.
Стаття 232. Розголошення комерційної або банківської таємниці
Умисне розголошення комерційної або банківської таємниці без згоди її власника особою, якій ця таємниця відома у зв’язку з професійною або службовою діяльністю.
6 июня 2019, 11:48
«без згоди її власника» тут ещё спорный вопрос. Видать какие то люди указывают «левый» имейл, поэтому так и получается. Вряд-ли сам банк этим занимается.
27 апреля 2020, 23:53
Добрий день, запам'ятався емаіл який був створений при реєстрації у відділенні для отримання картки, як його відновити.
28 апреля 2020, 1:29
Зависит в каком домене был сделан. Но в принципе восстановление доступа к ящику одинаков
28 апреля 2020, 7:38
При переводе денег на другую карту потребовали звонок в банк,попросили назвать емэй,емэй не помним,карту заблокировали,как теперь быть
28 апреля 2020, 7:48
Как узнать емэй, который указан в договоре при оформлении карты?
28 апреля 2020, 8:12
В Приват24 должен отображаться.
28 апреля 2020, 9:42
Карта заблокирована,фин телефон отключен,в личный кабинет зайти нельзя,где тогда он должен отображается?
29 апреля 2020, 15:39
Тогда только в отделение надо идти и идентификацию проходить. Емаил вам уже не поможет.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Порадили змінити електронну адресу