04.04.2019р. я звернулась з заявою до служби безпеки ПБ в Харківській області та письмовою заявою поштою до ПриватБанку в м.Дніпро, вул. Набережна Перемоги,30 про повернення безпідставно списаних шахраями коштів з моїх карток на рахунок ФаворитСпорт. ( 20.03.2019р була виконана недозволена платіжна операція по списанню коштів, про яку я негайно повідомила за телефоном 3700 і картки були заблоковані. Відкрито кримінальне провадження.) Володимир Фрідріхович та Олексій Борисович вирішили моє звернення відразу. Направлена претензія в Міжнародні платіжні системи і вже 24.04.2019р. на мій рахунок повернуті кошти з позначкою «за забракованим платежем на адресу ФаворитСпорт».
А от у тому ж самому зверненні до центрального офісу в м. Дніпро мені відмовлено листом за підписом Семененко В.В.спеціаліста з забезпечення бізнес процесів Департаменту «Вхідна кореспонденція від клієнтів»
ГО виконавець Заблоцька Є.Г.
Я дуже вдячна Володимиру Фрідріховичу та Олексію Борисовичу за надану мені допомогу. І все-таки є в банківській системі ввічливі чуйні люди, які професійно вирішують питання клієнтів.
PrivatBankQM 11 мая 2019, 12:55
Доброго дня!
Дякуємо, що приділили час та залишили відгук. Ми раді, що Ви залишились задоволені вирішенням питання.
З повагою, ПриватБанк.

Сергей Сергеевич
Сергей Сергеевич
12 мая 2019, 6:48
Вы благодарны банку за то что из-за него были украдены деньги(не исключаю что сотрудниками ПБ) и только через месяц вы их получили обратно? При этом потратив личное время для массы обращений. А ну да ПБ молодец в таком случае.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Подяка робітникам служби безпеки відділення ПриватБанку в Харківській області , Харків Малом"яницька 2-А ВОЛОДИМИРУ ФРІДРИХОВИЧУ та ОЛЕКСІЮ БОРИСОВИЧУ.