Проблеми з переказом коштів

Далько Одександр 26 апреля 2019, 17:50
Знаходжусь закордоном і вже декілька годин на рецепшені готелю не можу здійснити оплату, тому і заселитися в готель не можу. А все тому що здійснив переказ коштів з додатку приват24 на рахунок свого другого банку Укрсиббанк. Переказ вже в обробці більше 6 годин. Гроші зняли з рахунку, але вони так і не надійшли на рахунок укрсиббанку. Більше 6 годин намагаюсь вирішити це питання через чат приват24. Таких без толкових і невідповідальних працівників ще треба пошукати, спочатку говорили що все вирішиться в 14:30, потім в 16:30, потім в 17а зараз в 20:30. Але це не точно, кажуть просто очікуйте. Пояснив їм декілька раз що знаходжусь закордоном і терміново потребую цих коштів. Просив з’єднати мене з гарячою лінією. Все марно. «немає змоги» буду ночувати на рецепшені. Заселитися просто не можу! Тому що кошти десь літають. Незрозуміло де. Позор а не банк!
PrivatBankQM 26 апреля 2019, 19:22
Доброго вечора!
Нам дуже шкода, що Вам довелося зіткнутись з такою ситуацією. Перепрошуємо за завдані незручності.
Ми звернулись до Вас в особистих повідомленнях та запросили контактні дані, щоб перевірити інформацію та розібратись в питанні більш детально.
З повагою, ПриватБанк.

Далько Одександр
Далько Одександр
26 апреля 2019, 19:55
Написали у приватні повідомлення, попросили номер телефону. Поки нічого не вирішили, не подзвонили. Чекаю