Зняв гроші з карточки універсильної без мого відома айтюнс музика

Ірина Лозниця 25 апреля 2019, 16:31
Отделение по адресу: Киев, ул. Вышгородская, 29/1
Сьогодні, а також до цього декілька раз зняло гроші з карточки айтюнс музика, хоча в мене телефон андроід і такого приложення не має… Не приходило ні підтвердження ні смс нічого… Попередні рази коли зняло я телефонувала в приват банк, але мені відповіли що нічим не можуть допомогти, потрібно звертатися в поліцію, поліція по телефону каже звертатися в банк… Сьогодні телефонувала в банк дівчина оператор банку начебто зафіксувала мої заявки про шахрайські дії, заблокувала картку і сказала чекати… Чи повернуть мої кошти тепер? І що краще ще зробити в цьому випадку?
25 апреля 2019, 17:06
Доброго дня!
Нам дуже шкода, що Ви стикнулись з такою ситуацією.
Ваша заявка прийнята в роботу. Регламент розгляду заявки становить до 120 днів з моменту її реєстрації. Ці терміни строго встановлені платіжною системою, щоб у всіх сторін оскарження був час зібрати потрібні документи. І разом з тим, ми докладаємо максимум зусиль, щоб рішення було позитивне для Вас.
Ви можете допомогти нам в цьому. Якщо Ви ще не надавали документи, надайте, будь ласка, наявні у Вас: чеки, скріни, листування з магазином або банком, в якому була операція на chargeback@privatbank.ua, в темі вкажіть, будь ласка, номер заявки. Це допоможе збільшити шанси на оскарження операції, щоб вона була закрита на Вашу користь.
З повагою, ПриватБанк.

Владимир Пчелко
Владимир Пчелко
25 апреля 2019, 16:48
Пишите также поддержку айтюнс музика
sanch ☺
sanch ☺
25 апреля 2019, 22:14
«Чи повернуть мої кошти тепер»
Все зависит от Ваших действий.
Для начала получить подтверждение платежа (когда, кому, причина...). Телефонные разговоры к делу не подложите. Потом обращаться в банк по всем каналам, в том числе официальным письмом и требовать возобновить баланс, аргументировать, что это ошибочный платеж не по Вашей вине.

«що краще ще зробити»
Если цена вопроса 15 грн., то наверное поберечь нервы, но не забыв предпринять действия с целью не попасть в подобную ситуацию.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Зняв гроші з карточки універсильної без мого відома айтюнс музика