Справжній професіонал!

yutaewa 28 марта 2019, 17:44
Сьогодні (28.03.2019) в контакт-центрі (Call center) у другій половині дня відбувся явний збій системи: Під час дзвінка на 3700 у голосовому меню обривалися дзвінки/система не приймала вибір цифр/була відсутня можливість зв‘язатися з консультантом.Близько 17.00 мені вдалося зв‘язатися з консультантом, у якого я уточнювала кілька позицій важливої для мене інформації.Висловлюю щиру вдячність консультанту Владиславу, який з легкістю проконсультував мене, навіть заспокоїв, пояснивши/роз‘яснивши по всім пунктам мого звернення.Чесно кажучи, склалося враження, що спілкувався зі мною справжній професіонал своєї справи:
-володіє всією інформацією
-додатково надає супутні поради відносно користування послугами
-спілкується легко, впевнено
Чесно кажучи, впевнено можу сказати, Владислав для мене став справжнім втіленням обличчя Приватбанку: молодий, помірно амбіційний, але впевнено крокує вперед! Дякую Владиславу за таку якісну консультацію, бажаю подальших успіхів, досягнення поставлених цілей та здійснення найбажаніших мрій! Дякую Приватбанку за те, що ви є! Люблю вас щиро!!!
28 марта 2019, 19:29
Дякуємо за позитивний відгук про наш банк!
Раді, що Ви оцінили роботу співробітника настільки високо. Будемо намагатися і далі надавати Вам і всім клієнтам нашого Банку такий рівень сервісу, який заслуговує тільки такої оцінки!

Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
28 марта 2019, 18:42
Я чуть не прослезился. Какая красота! :) Хочется перечитывать и перечитывать, особенно последние предложения. :)
Дмитро Ганжа
Дмитро Ганжа
28 марта 2019, 22:14
Владислав, перелогинься)
MykolaA
MykolaA
29 марта 2019, 8:11
«молодий, помірно амбіційний, але впевнено крокує вперед!» — жаль регистрация кандидатов закончилась. Такой шанс упущен!