Гроші списуються, а оплати немає...

Юлія Маньківська 18 марта 2019, 11:29
Сьогодні оплатила на lifecell ( закінчується завтра термін). Приват гроші списав, на рахунок вони не поступили. В цьому році вже другий раз з цим банком (перша сітуація була у супермаркеті: гроші знято, а у чеку «платіж відхилено». Відповідь Дмитра Дюсметова: «чекайте 10 днів, якщо сума не буде списана с карти, вона Вам повернеться автоматично на карту». ЦЯ СУМА ВЖЕ СПИСАНА. Я маю 10 днів чекати й бути без звязку? Чи ще раз поповнювати. ЖАХЛИВИЙ БАНК. Дмитро відмінити платіж відмовився.
18 марта 2019, 13:27
Ми шкодуємо, що Ви зіткнулися з такою ситуацією та приносимо вибачення за те, що спілкування з нашою підтримкою залишило у Вас таке неприємне враження. Ми проаналізували Ваш діалог з нашим оператором. Наш спеціаліст Вам надав коректну консультацію. Дозвольте Вам пояснити чому так сталося. Справа в тому, що сума, наразі, в резерві у Вас на карткі. При оплаті в торгових точках, що обслуговуються іншими банками, як і при знятті в банкоматах інших банків сума платежу резервується на карткі для подальшого списання в рахунок одержувача (торгової точки).
Кошти в резерві залишаються до того моменту, поки Банк, що обслуговує торгову точку, не надішле запит на списання. Як правило це займає 2-3 дні, в окремих випадках і більше.
Якщо протягом 10 днів сума не буде списана з карти, вона автоматично повернеться Вам на картку. Також, хочемо наголосити, що зі сторони Банку операція пройшла успішно. Якщо Ви бажаєте, ми можемо подати заявку на розблокування суми. Відповідь просимо Вас надати в особистому повідомленні.Підтверджуючі документи від мобільного оператора, в яких буде вказано, що списання не відбудеться, допоможуть в процедурі розблокування коштів.
З повагою, ПриватБанк.