Півроку підключаю предавторизацію. Всі футболять. Банк скочується на очах

Nazar Znak 6 марта 2019, 13:25
Вже близько пів року підключаю повну предавторизацію на терміналі. Всі футболять від одного працівника до іншого. Три разу був на відділеннях, подавав заявки. Вкінці відправили мене до керівника західного управління Богдана Ваврика. Надав йому повний перелік документів, чекаю. Мої листи він почав інгнорувати, на останній лист, в якому вказав що подам скаргу на нього і долучу всю переписку він написав, що всі документи відправив в головний офіс, чекаєм. Скільки часу ще чекати. З головним офісом звязатись- нереально. На якому етапі заявка, скільки чекати і т.д. Нема слів. Ніхто не хоче допомогти тільки посилають і перадресовують. Нікому не рекомендую відкривати рахунок в Приватбанку чи підключати термінал.
7 марта 2019, 8:24
Ваше питання вже розглядають фахівці. Ми прагнемо вирішити його в найкоротші терміни. Про рішення Вам повідомлять відразу, як тільки будуть результати. Дякуємо за розуміння.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Півроку підключаю предавторизацію. Всі футболять. Банк скочується на очах