Гірше, що могло статись

Tanya01 28 февраля 2019, 19:34
Багато років являюсь VIP-клієнтом Привату. Вже мала з ним один негативний досвід, якось проглотила і далі лишилась клієнтом. Але, зрозуміла, що за зручність від ПБ доводиться час від часу чимось жертвувати. Ось і в мене, як і в багатьох 25/02/19, не те, що зменшили кредитний ліміт, а забрали його взагалі, про що не шкодую, бо, практично, ним не користувалась так ще й без попередження в будь-якій формі заблокували карту для виплат, при тому що ніяких «сумнівних операцій» по ній не було, 3 дні до того оплачувала 20 грн за користування кредиткою, оплачувала комунальні послуги за квартиру… З*ясувати не в операторів, не, в так званого «персонального менеджера» нічого не можливо. Зняти кошти не через банкомат, не через касу, звичайно, не виходить. Крім того, вчора подзонили з бухгалтерії з роботи (держустанова) і сказали, що не можуть перевести 600 людям заробітну плату, так як не пускаю система через блокування моєї карти. Я в шоці. Оператори, як попугаї повторюють — чекати 7 днів!!! Гроші всі на карточці, завтра День народження, а я не те, що не маю за що купити продукти, щоб стіл накрити, хліба не матиму в домі.
Хочеться послати такий банк в глибоку тріщину, якщо після того, як ти являєшся стільки років його клієнтом, він залишає тебе без копійки без пояснень!!!
ВІДМОВЛЯТИМУ ВСІХ ЗНАЙОМИХ І НЕ ЗНАЙОМИХ МЕНІ ЛЮДЕЙ ВІД ЦЬОГО ХАПУГИ! Шкода, що, коли мене попереджали люди, які були клієнтами ПБ, що банк може собі позволяти одностороннє прийняття рішення — я не вірила. Тому зараз зроблю все можливе, щоб переконати таких, як я. Благо, не один Приват є в місті. А Привату однозначно — ПОКА!
28 февраля 2019, 20:14
Доброго вечора!
Вибачте, будь ласка, за завдані незручності.
Дозвольте нам допомогти у вирішенні питання.
Для цього надішліть, будь ласка, приватним повідомленням Ваш номер телефону, що вказано в банку.
Ще раз перепрошуємо за ситуацію, що сталась.
З повагою, ПриватБанк.

Олег Хрусталёв
Олег Хрусталёв
28 февраля 2019, 21:12
Увы, другие вам тоже верить не будут. Есть такая категория людей, которым мозги прибавляются только после собственного опыта. Вы в их числе.
1 марта 2019, 9:26
«вчора подзонили з бухгалтерії з роботи (держустанова) і сказали, що не можуть перевести 600 людям заробітну плату,» — трудно придумать, что можно было проделать с картой для выплат, чтобы дать повод банку заблокировать з/п проект гос.учреждения на 600 персон. Ждем пояснения от банка.
Филипп Филиппович
Филипп Филиппович
1 марта 2019, 13:27
АРМА развлекается…
2 марта 2019, 10:20
Tanya01 28 февраля 2019, 19:34 Приватбанк #
Гірше, що могло статись есть ответ банка
Ви винесли проблему на загал.
Дайте відповідь банку, щоб всі переконалися в його підступності.
Цитата: Відмовлятиму всіх знайомих і не знайомих мені людей від цього хапуги!
Tanya01
Tanya01
2 марта 2019, 20:14
Питання поки лишається не вирішиним, надіюсь, що після вихідних матиму гарні новини. Рахунок досі заблокований, і, як мені пояснили, розблоковувати його ніхто не буде