Тянуть час, щоб напевно пройшов рік і нічого не виплатили

Анжела Мельник 28 февраля 2019, 10:36
Добрий день. Ніяк не отримаємо страховку по нещасному випадку( смерть мами) уже пройшло 8 місяців. Сьогодні взагалі агент передзвонив і сказав що ніякі документи не подавали… Ми в шоці, як так, буквально вчора нам перераховували всі подані документи. Напевно потрібно звертатися до суду.
28 февраля 2019, 11:45
Доброго дня!
Нам дуже шкода, що Ви стикнулись з такою ситуацією.
Надішліть, будь ласка, приватним повідомленням номер телефону, що було вказано клієнтом в банку, щоб ми могли перевірити інформацію та допомогти у вирішенні питання.
З повагою, ПриватБанк.

Кредитний Експерт
Кредитний Експерт
28 февраля 2019, 15:07
К сожалению действительно Вам скорее всего придется обращаться в суд. Для суда ОБЯЗАТЕЛЬНО нужно подтверждение обращения в страховую компанию (или в банк) о наступлении страхового случая. При этом необходимо подтвердить факт оплаты страхового платежа. Если сумма страховки менее 170 000 грн, в таком случае вас ожидает суд в двух инстанциях, так как судом такое дело скорее всего будет признано малозначимым, кассационную жалобу ни вы ни банк уже подать не сможете. Для удачного решения вопроса — главное правильно составить иск, обязательно со ссылками на решения судов высшей юрисдикции.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Тянуть час, щоб напевно пройшов рік і нічого не виплатили