Кредитний ліміт по картці

ualexandr 26 февраля 2019, 20:01
Доброго вечора. Я являюся клієнтом банку з 2011 року. Перша карта універсальна мала кредитний ліміт 300 грн., ще коли був студентом отримав її, потім робота і поступове збільшення кредитного ліміту. 5 останіх років жодної прострочки. З 2016 року аж до 23 лютого кредитний ліміт складав 31 000 грн., забрали спочатку 10 000 грн. сьогодні ще 2000 грн. на сьогодні кредитний ліміт 19 000 грн. Оборот по картці склав 54000 грн на сьогоднішній день за лютий місяць, тільки в цьому місяці банк заробив на мені більше 2000 грн. Звернувся в службу підтримки і відповіли що є більше 1000 пунктів які відповідають за кредитний ліміт. Коли оборот по картці був 20 000 грн в місяць максимум чомусь тоді система не враховувала, а зараз почала враховувати, я працюю в такій сфері де кошти потрібні постійно під рукою, а зараз довіра до банку зменшилася до 0.
Хоть в інших планах до банку не має нарікань.
P.S. Навіть коли був студентом і на картці були постійно мінуси приват ніколи не знімав кредитний ліміт. Я читаю, що я тут не один такий, Особисто у мене така ситуація перший раз. Де гарантія тепер, що якщо я щось куплю в кредит і в мене незнімуть ліміт і не будуть нараховуватися штрафні санкції.
За 3 дні 2 рази змінювали кредитний ліміт в меншу сторону, прошу розібратися представників банку.
26 февраля 2019, 20:22
Доброго вечора!
Нам шкода, що Ви відчули незручності і хочемо звернути Вашу увагу, що розмір кредитного ліміту встановлюється для кожного клієнта індивідуально і при його наданні чи зміні враховуються сотні факторів, наприклад, як:
— наявність довідки про доходи, закордонного паспорта або документів, що підтверджують володіння майном;
— кредитна історія в ПриватБанку і в УБКІ (http://ubki.ua/);
— наявність депозитів, поточних рахунків, платежів, інших продуктів Приватбанку і т.д.
Рекомендуємо продовжувати активно користуватися продуктами банку, це може вплинути на суму наданого ліміту в подальшому.
З повагою, ПриватБанк.

Олег Хрусталёв
Олег Хрусталёв
26 февраля 2019, 20:14
Лень комментить. все те же розовые сопли: у меня блестящая кредитная история, а они заразы понижают лимит.
шо с людей взять, когда в упор мозги не понимают — постоянный опыт добросовестного погашения тут вообще не работает.
corsww
corsww
27 февраля 2019, 5:23
У меня просьба к привату. ПОЖАЛУЙСТА! Измените свою нелепую формулировку про математическую модель и сотни а то и тысячи показателей. Ну от силы десяток, ну два если уж совсем нездоровую фантазию включить. Но сотни а то и тысячи? Может вы количество мух в доме у человека пересчитываете летом а зимой количество его не заштопанных носков? Что аж тысячи.Поймите. Нормальному человеку читать такой бред невозможно. Да и вы выглядите вы при этом как клоуны а не как серьезная организация.
Ermenegildo
Ermenegildo
27 февраля 2019, 7:55
Я об этом им неоднократно говорил.
Как об стену.
Понты дороже денег.