Не повертають коштів! Не виконують заявки!

ViktorKn 25 февраля 2019, 14:25
14.02.2019 мені потрібно було поповнити чужу картку приватбанка. Мною було введено вірний номер картки, термінал відобразив дійсні прізвища та ініціали одержувача. Я вніс в термінал готівку, однак НЕ НАТИСНУВШИ ОПЛАТИТИ я побачив що дані одержувача змінились! Я зателефонував на гарячу лінію, мені повідомили що операцію відміняють, а кошти повернуть протягом декількох днів. Я дочекався поки термінал сам перейде в головне меню щоб ніхто з наступних клієнтів не підтвердив оплату. Дочевєкавшись, о 09-00 я поїхав у відділення приватбанку. Після цього повернення коштів відбувається тільки на словах! Оформляють заявки, обіцяють подзвонити! Ніхто не дзвонить! 25.02.2019 взагалі цікава відповідь на гарячій лінії 3700 «ви створюєте черги, чим більше дзвонити тим довше буде розглядатись питання». На питання коли очікувати відповідь повідомляють «заявка обробляється». Виникає бажання звертатись з офіційними листами до приватбанку та писати заяви в правоохоронні органи
PrivatBankQM 25 февраля 2019, 15:59
Шановний Автор!
Перепрошуємо за завдані незручності.
З повагою, ПриватБанк.

Кредитний Експерт
Кредитний Експерт
26 февраля 2019, 0:45
Банк ОБЯЗАН вернуть деньги в тот же день!!! есть два варианта — через кассу любого отделения или же путем немедленной инкассации терминала самообслуживания!!! То что буквально вешают лапшу на уши — это печально. Многие люди из-за суммы до 1000 грн решают просто не связываться и дождаться возврата денег (может быть) через «несколько дней», которые в случае с приватом могут затянуться и на больший срок… Дорогие клиенты супернедобанка Приват — пишите заявления в полицию и нацбанк, да, согласна не самое эффективное дело, но все же, действие лучше бездействия! Все мои знакомые мен всегда говорят, мол зачем из-за мелочи я влезаю в переписки с органами и вышестоящими инстанциями и почему всегда все обращения начинаю с самого верха, а зато при повторной ситуации со мной уже не хотят связываться и делают все по-человечески (на сколько это возможно) и с первого раза!

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Не повертають коштів! Не виконують заявки!