Зміна особистих даних клієнта працівником

Mykola Yershov 1 февраля 2019, 16:21
31.01.2019 звернувся до онлайн-підтримки, бо ЗНОВУ не зміг скористатись системою онлайн переказів.
Працівник Палюх Евгеній вів надзвичайно НЕ ЧІТКУ бесіду.
Дуже рідко відповідав на ПРЯМІ питання чітко. Провокував своєю повільною роботою, ігнорував.
Також не хотів завершувати розмову, щоб я обрав іншого працівника.
В кінці, просто так, змінив моє ім«я на Николай, його ніхто про це не просив. Замість допомоги — нашкодив.
Ніколай — немає жодного до мене відношення, адже офіційно у мене ім»я при народженні МИКОЛА.
Таким чином поХерив (закреслив) мою РІЧНУ роботу стовоно українізації ДЕРЖАВНОГО банку.
УТОЧНЮЮ, що я був «Микола» в графі «Російскою мовою» згідно наданого закордонного паспорту, де вказано моє ім«я українською та англійською мовою. (Відповідно до моїх минулих звернень).

Прошу провести роботу із працівниками, щоб вони були зацікавлені у вирішенні клієнтських ситуацій, а не в тупих шаблонних відповідях.
Пояснити, що означає „бути чіткішим“, щоб на чіткі та прямі питання давали відповідні ЧІТКО та ПРЯМО.
Заборонити змінювати особисті дані без прохання та особистого звернення. Бо як просто змінити, то він може, а як повернути назад — відправляє у відділеня.

1 февраля 2019, 16:30
Прост когда придумывали письменность для РИ М греческая читалась позиционно М/Н в зависимости от длины гласной и/і. Плюс учитываем немецкий шрифт где м и н писались черточками IIIIIIIIIIII, а в низу уже отмечали количество для букв (i m, n)
Радуйся что записали не МНЕКОЛАЙ (mnemonica[мемоника англ. и немоника амер.англ.])
То что в банке позволяют себе склонять имена или укорочивать их Олеся/Леся Евгений/Евген Миколай/Николай это грубое нарушение политики НБУ. В следующий раз скажи что буде кредит отдавать не Мыколай, а некий Ніколай, а то еще и хуже, сам работник калл-центра…
1 февраля 2019, 16:48
Уважаемый автор, а в Вашем УКРАИНСКОМ паспорте, на второй странице у Вас разве не написано Ваше ФИО на русском языке?
1 февраля 2019, 16:52
Там тоже Микола, допустим. Что дает право изменять личные данные работнику колцентра если он букф негадолыг не быгафалибаед?
1 февраля 2019, 17:04
Питання часу, коли старі паперові паспорти вимруть. А що, як у автора ПЛАСТИКОВА ід карта?
1 февраля 2019, 17:12
А якже тоді баба *** буде вимагати ксерокопію 3 сторінок на 1 листі?
1 февраля 2019, 22:09
Ну у Вас на русском имя как там указано? Если не секрет)

Никак не будет, сфотографирует с обеих сторон айди паспорт и идентификационный код и еще прописку
2 февраля 2019, 0:18
Моє ім'я в залежності від регіону не може змінюватись.
Не стану я Ніклаусом чи Клаусом, якщо переїду в США.
Є і буду Микола на будь-якій мові: китайській, англійській в тому числі і російській.
2 февраля 2019, 2:05
Ясненько)

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Зміна особистих даних клієнта працівником