Гроші на депозит не зараховано

Андрій М***к 9 января 2019, 9:47
Отделение по адресу: Винница, ул. Соборная, 59
Щомісяця кладу гроші на поточний гривневий депозит в ПБ, як і це мало трапитись сьогодні. Створив заявку на поповнення на 32000грн, авторизуватися в терміналі і почав поповнювати, поповнив на 30800грн, більше не вистачило готівки, кнопки поповнити немає, запитує чи я тут, натиснув тут. Пройшло кілька секунд і запитує знову чи я тут, нічого не відповів. Термінал сам перемкнувся на головний екран, чеку не видав, тепер ні грошей, ні чеку. За який хрін лікуватись, не знаю???? ПБ де мої гроші???????
9 января 2019, 10:52
Доброго дня.
Щоб ми могли детальніше перевірити інформацію, зверніться, будь ласка, до нас на гарячу лінію 3700 з мобільного (цілодобово, безкоштовно), Чат-онлайн pb.ua/chat.

9 января 2019, 11:09
А вы когда пополняете, то разве не знаете сколько у вас денег?
9 января 2019, 11:28
Уявіть собі, що банкомат в якому я отримую зп, не може видати одразу всю зарплату і приходиться дрочити по 5-6к гривень. Тому я не знаю скільки грошей я вчора зняв, так як знімав вдень, а потім увечері.Звонив на 3700 ваша заявка оформлена, чекайте на розгляд три дні після інкасації, у вас там що відеоспостереження немає???
9 января 2019, 11:43
At last… гроші повернули, тільки на 154 гривні менше ніж, я поповнив, знову зробив заявку…
9 января 2019, 12:20
А просто пересчитать деньги перед тем как пихать их в терминал? Вы с банкомата сняли и даже не считаете? Какое то странное у вас отношение к деньгам.
9 января 2019, 17:12
По вашому я маю стояти і перераховувати на вулиці пачку грошей? В мене плаваюча зп, тому я і не рахую зняв я приблизно Х, потім У, десь щось купив — а. На виході -n, вибачте їх скільки залишилось ввів на угад, гроші нині як вода нажаль. Відношення у мене до грошей, або вони є, або їх немає.
Алексей Клименко
Алексей Клименко
9 января 2019, 13:16
При чём здесь отношение к деньгам автора, это его личное дело как он относится к своим деньгам. Вопрос в работе терминалов П/Б, работе алгоритма зачисления денег на который мы опять ответа не получим.
9 января 2019, 22:27
А почему не вернули сумму, кратную 2-м гривням, а не как минимум, 10-ти. В Привате что, еще остались терминалы, принимающие по 1,2 и 5 гривень? Когда я пополнял, то в силу тех или иных причин терминал отказывался принимать какую- то купюру и набранная заранее сума не набиралась. но при этом всегда присутствовала кнопка «пополнить», нажав на которую депозит без проблем пополнялся на меньшую суму.
Zhmunya
Zhmunya
10 января 2019, 23:40
Автор не пробовал переводить деньги через Приват 24 или Р2Р?
Зачем сначала снимать и мучаться, а потом пополнять и мучаться темболее такие суммы? Странный подход, очень странный.
Можно и через кассу внести, но я так понял лёгких путей вы не ищите.
11 января 2019, 0:08
А был ли вообще мальчик? Сегодня специально, ради любопытства зашел в отделение Привата и пополнил депозит приват-вклад на 1000гр. Но первоначально заказал сумму 1500. Внес 1000, дальше кнопка «поповнити» в правом, нижнем углу и депозит без проблем пополнился на 1000гр.
19 марта 2020, 7:43
Нєт. Дєвочка була.