Система заглючила

Віктор Ткач 16 декабря 2018, 19:59
Сьогодні, 16.12.2018 не зміг оплатити ліки в аптеці оскільки було недостатньо коштів на рахнку. Сума складала 240 грн. Часто розплачуюся кредиткою, бо це зручно і бонуси нараховуються. А сьогодні ні.Бо система вирішила зменшити кредитний ліміт в 10 раз. Перед цим був 25000 грн. Заборгованності не було, оскільки все встигав оплатити в межах лімітного періоду. Історія така: заплатив за гуртожиток 14.12.2018 на суму 2600 грн. Було все норм. Потім іще здійснював оплату в магазині, приблизно на 150 грн. Я навіть не вийшов за мінімальну стандартну лімітну суму в 3000 грн, що колись була.
Оператор порадив мені сплатити заборгованість і підняти самому кредитний ліміт. І сказав, що в нас «система заглючила». Навіть, якщо система знову запрацює, то скоріш за все, мені ніхто не поверне мій старий кредитний ліміт на суму 25 000 грн.

Я є членом Золотий клуб, але після такої «приємної» несподіванки мені хочеться піти з цього банку, підвів у непідходящий момент. Добре, що мав з собою гроші і зміг оплатити покупку.

Дуже погано коли банк підводить в такі моменти. Починаю розчаровуватись в ньому.
16 декабря 2018, 20:10
Шановний Автор!
Нам дуже прикро, що Ви зіткнулися з такою ситуацією.
Банк приймає рішення про розмір кредитного ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і навіть тисячах показників. На превеликий жаль, за результатами чергового перерахунку цієї моделі банк змушений був переглянути своє рішення про розмір Вашого кредитного ліміту.
Також, через місяць Ви можете самостійно подати в Приват 24 заявку для розгляду можливості зміни кредитного ліміту. Заявка подається за допомогою меню «Мої рахунки» — «Управління картою / рахунком».
Про результати розгляду заявки Ви будете додатково повідомлені банком.
З повагою, ПриватБанк.
Минфин
Ответ администратора
19 декабря 2018, 17:42
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 19.12.2018).

StarFighter27
StarFighter27