Користування кредитною карткою Привабанка

Арсен Данило 8 декабря 2018, 14:53
Доброго дня! Кілька днів назад мені подзвонили з незнайомого мені номера і попросили зайти у ПриватБанк і отримати кредитну картку Універсальна Голд. Я відповів що мені треба подумати. Через деякий час мені прийшла СМС від Gold прийти у ПриватБанк і отримати мою кредитну картку! Коли я прийшов, у відділенні мені видали кредитну картку з лімітом 0 грн!!! Надати будь-який ліміт крім 0 грн відмовили двічі! Поясніть, для чого кредитна картка з 0 грн ліміту і як нею користуватись?
8 декабря 2018, 15:04
Шановний Автор!
Нам дуже шкода, якщо ця ситуація завдала Вам незручностей.
Розмір кредитного ліміту встановлюється кожному клієнтові індивідуально й залежить від багатьох факторів, наприклад, таких як:
— наявність довідки про доходи, закордонного паспорта чи документів, що підтверджують володіння майном;
— кредитна історія в ПриватБанку та в УБКІ (http://ubki.ua/);
— наявність депозитів, поточних рахунків, платежів, інших продуктів ПриватБанку тощо.

Якщо за Вашою карткою спочатку не встановлено кредитний ліміт, то для його збільшення в майбутньому рекомендуємо активно користуватися банківськими продуктами. Коли на картку буде встановлено кредитний ліміт, Вам надійде окреме SMS-повідомлення. Крім того, наразі картка доступна для користування в межах особистих коштів, а в разі їх залишку понад 100 грн – на бонусний рахунок буде нараховуватися 7% річних.

Також через місяць Ви можете самостійно подати через Приват24 заявку для розгляду можливості зміни кредитного ліміту. Заявка подається за допомогою меню «Мої рахунки» – «Керування карткою/рахунком»
З повагою, ПриватБанк.

wman
wman
8 декабря 2018, 18:51
Голд клуб — 20 грн/мес. Без кредитного лимита карта безсмысленна. Ну дали бы хоть 500 грн для начала.
Смс-ки приходят от 1000 что не соответствует карману пересичного украинца.
Anechkamizaj
Anechkamizaj
9 декабря 2018, 12:43
Та же ситуация. Поэтому не берите карту Голд, а если взяли то закройте, толку не будет. Банк очень много хочет от клиентов, поэтому для начала впихивают свои кредитные карты, а после предлагают другие услуги что бы повысить кредитный лимит.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Користування кредитною карткою Привабанка