Шахраї в квадраті

Igroman Igor 20 сентября 2018, 11:34
Доброго дня. Повідаю вам дуже цікаву ситуацію. Була собі «Голд універсальна» від приват банку. Було на ній 10 грн та 500 грн кредитного ліміту. Якимось чином, шахраї з моєї карти зробили оплату в китайському магазині на суму 400 + грн. Подав запит у банк, карту заблокували попросили прийти і перевидадуть. Не пройшло і місяця, відповідь я від банку не отримав, навіть не телефонували. Ні смс ніяких не було. Доки не позвонив в підтримку, отримав «вид таких операцій поверненню не підлягає» мене навіть не проінформували, а коли є заборгованість звонять по 10 раз на день! Мало того, вкрадені коши пішли як кредитні і банк влупив мені процент! Нафіга банк який не може зберегти гроші клієнта? Навіщо ви взагалі існуєте? Так що приват банк це шахраї! Не вберегли щей обікрали
20 сентября 2018, 14:08
Нам дуже прикро через незручності, з якими Вам довелося зіткнутися. Надішліть, будь ласка, на нашу пошту help@pb.ua деталі операції, вказавши посилання на відгук і контакти для зворотного зв'язку, щоб ми могли перевірити інформацію і надати коментарі по Вашому питанню.

20 сентября 2018, 13:21
Як обікрали? Останні 10 грн. списали? Нічого не зрозуміло… Хто кого обікрав? Гроші не ваші вкрали, а банка. Банк вам не вірить, но то його труднощі. Ви до поліції звернулись з заявою, що з вашої картки вкрали банківські гроші?
Igroman Igor
Igroman Igor
20 сентября 2018, 20:47
Ні списали з лімітом. І на той ліміт накинули кредитний процент. Віддав 609 грн зі всім.
21 сентября 2018, 11:50
Ну, если вы добровольно отдали, то какая же это кража? Вы тем самым подтвердили, что согласны с тем, что несете ответственность за случившееся. Если вы не виноваты в случившемся, то зачем вы отдали деньги? Тогда бы возникла спорная ситуация, которую, скорее всего, пришлось бы решать в суде. Банк бы пытался доказать вашу вину, а вы бы пытались опровергнуть предъявленные обвинения… Но дело ваше. Признали, заплатили. Наверное, так проще и для вас и, тем более, для банка.
Алексей Клименко
Алексей Клименко
20 сентября 2018, 16:21
Похожая ситуация https://minfin.com.ua/company/privatbank/review/113526/
До сих пор считают и звонят, грозятся уголовной ответственностью за мошенничество. Подана и принята касационная жалоба, а привату на это наплевать.