Допоможіть!!!

Лариса Иваницкая 11 сентября 2018, 20:10
Добрий вечір! Допоможіть будь-ласка у вирішенні мого питання!!! У липні 2015 року відкрила сину депозит, так як на той час він був неповнолітній, в цьому році вирішили забрати гроші, але йому сказали, що його немає в базі даних. Це як?????? Копій договору і квитанції немає (згорів будинок, відповідно все...) У відділенні банку здвигують плечима, як можна довіряти цьому банку??? Допоможіть, благаю!!!
12 сентября 2018, 8:39
Направте, будь ласка, на help@pb.ua Ваші контактні дані, вказавши посилання на відгук, щоб ми могли перевірити інформацію і надати коментарі по Вашому питанню.
Полезный комментарий
Toxa David 15 сентября 2018, 9:23
«У липні 2015 року відкрила сину депозит» — если депозит открыли Вы то и депозит открыт на вас (возможно с правом получения сыном при достижении совершеннолетия). Попробуйте в банке предьявив ИНН или паспорт посмотреть депозиты (счета) по вашим данным. Надеюсь найдется.

vitalinka82
vitalinka82
12 сентября 2018, 16:54
Вы не могли в 2015 году открыть депозит сыну, несовершеннолетним не открывали депозиты.Это, если говорить о сыне, только карта Юниора и копилка.в любом случае подвязанная к Вам.
15 сентября 2018, 15:17
Депозити були відкриті на двох неповнолітніх дітей, тільки один з них якимось чином зник з бази даних. Через деякий час ці депозити поповнювались.
Toxa David
Toxa David
15 сентября 2018, 9:23
Полезный комментарий
15 сентября 2018, 15:08
Я відкривала двом неповнолітнім синам на їх ім'я. На той час в них обох були юніорки. Менший в минулому році зняв свої гроші, а старшого немає в базі даних????? Невже ви думаєте, що ми в банк ходимо без па паспортів і ід.кодів?
19 сентября 2018, 15:30
Доброго всім дня! Хочу висловити подяку співробітникам банку за вирішення мого питання. Добре, що є такі сайти, куди можна звернутись за допомогою. Щиро вам дякую!!!