Возврат платежа

Nazar Znak 10 сентября 2018, 11:59
Спочатку мені необгрунтовано відмовили в онлайн подачі заявки три рази працівники банку в онлайн переписці. Потім вдалось Оформити заявку на повернення коштів 19841031 від 07,08,2018р. Працівники банку неодноразово звязувались зі мною. Надавав їм всі необхідні документи в електронній переписці. Після останньої розмови працівники банку сказали, що будуть розглядати звернення протягом 30 днів. На 29 день надіслали електронного листа в якому написали, що «АТ КБ «ПРИВАТБАНК» не має можливості провести
претензійну роботу, в умовах ініціювання диспуту є пункт про обов'язкове надання
підтримуючої документації. Без цих документів проведення претензійної роботи
неможливо» Хочу зазначити, що Всі необхідні документи я відправляв працівникам банку, які саме ще потрібно документи працівники не повідомили мені.
Працівники банку замість того щоб допомогти мені в вирішенні даного питання та передати всі зібрані документи на розгляд в міжнародну платіжну систему Віза — необгрунтовано відмовили мені. Нажаль це вплине негативно на наші подальші відносини.
PrivatBankQM 10 сентября 2018, 13:32
Шановний Автор!
Перепрошуємо за завдані незручності.
Дане питання було детально розглянуто профільними фахівцями банку, по факту обробки запиту Вам була надана відповідь.
Не забудьте оцінити рішення проблеми кнопкою «Питання вирішене»
З повагою, ПриватБанк.
Минфин
Ответ администратора
10 сентября 2018, 15:59
Відгук підтверджено «Мінфіном» (на 10.09.2018).
Користувач надав документи за запитом адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом даного банку.

10 сентября 2018, 14:31
Ось яку відповідь я отримав: в умовах ініціювання диспуту є пункт про обов'язкове надання підтримуючої документації. Без цих документів проведення претензійної роботи неможливо. Я надав всю необхідну підтримуючу інформацію. Яку ще потрібно вам підтримуючу документацію?
ZakharAl3
ZakharAl3
10 сентября 2018, 17:44
Назар. Банк Вам сообщил, что рассмотрел Ваш вопрос и предоставил Вам ответ. И главное сообщил, что бы Вы нажали кнопку что вопрос решен. Банк постебался с клиента. Цинизм высшей степени.
10 сентября 2018, 20:44
Цинізм банка просто зашкалює. Нажаль стикнувся з тим, що за останній час дуже багато працівників Приватбанку взагалі некомпетентні (особливо в питанні повернення коштів) і порушували мої права, вводили мене в оману, а не намагались мені допомогти, як клієнту їхнього банку. Вочевидь, буду подавати колективний позов в суд на Приватбанк за порушення моїх та ще декілька людей прав, та декілька колективних позовів в національний банк та міністерство фінансів.
12 сентября 2018, 14:24
Я от них не получил ещё ни одного адекватного ответа, всё в этом духе
11 сентября 2018, 21:51
Вже 3 рази отримав на імейл, що банк вирішив проблему. Це так тиму молча втіхаря вирішується проблема ((((( Приватбанк це національний банк? Кваліфікація працівників нижче плінтуса.
12 сентября 2018, 14:28
К сожалению она не была намного лучьше, банку так же как и раньше — всё равно какими методами вытрушивать деньги из населения.