Нав'язують послугу, а потім не дають

Elena9612 28 августа 2018, 14:34
Отделение по адресу: Винница, пр-т Коцюбинского, 32
В мене є кредитка вже 3 роки. Постіно без мого відома приватбанк збільшує кредитний ліміт з 3000 до 8000, з 8000 до 16000… Я вимушена була відмовлятися від нав'язливої послуги. Коли я 27.08.2018р. звернулася в телефонному режимі на збільшення кредитного ліміту до 10000, то мені без пояснень відмовили. Не банк, а цирк. Зовсім не розумію Вашого принципу роботи. Організувати ні роботу банку ні роботу відділень не можете. Буду взагалі відмовлятись від роботи з цим банком.
28 августа 2018, 19:01
Доброго дня!
Розмір кредитного ліміту встановлюється кожному клієнтові індивідуально й залежить від багатьох факторів, наприклад, таких як:
— наявність довідки про доходи, закордонного паспорта чи документів, що підтверджують володіння майном;
— кредитна історія в ПриватБанку та в УБКІ (http://ubki.ua/);
— наявність депозитів, поточних рахунків, платежів, інших продуктів ПриватБанку тощо.

Якщо за Вашою карткою спочатку не встановлено кредитний ліміт, то для його збільшення в майбутньому рекомендуємо активно користуватися банківськими продуктами. Коли на картку буде встановлено кредитний ліміт, Вам надійде окреме SMS-повідомлення. Крім того, наразі картка доступна для користування в межах особистих коштів, а в разі їх залишку понад 100 грн – на бонусний рахунок буде нараховуватися 10% річних.

Також через місяць Ви можете самостійно подати через Приват24 заявку для розгляду можливості зміни кредитного ліміту. Заявка подається за допомогою меню «Мої рахунки – Керування карткою/рахунком – Ліміти – Кредитний ліміт». Подані заявки та відповідь на них будуть доступні в цьому ж меню (кнопка «Архів заявок»). Про результати Вас буде також проінформовано SMS-повідомленням.
З повагою, ПриватБанк.

R Юрий
R Юрий
28 августа 2018, 14:55
Надо было соглашаться когда давали, был бы у вас лимит, если не хотели, просто не использовали бы его, а когда надо было что, то пользовались. А теперь ждите когда банк соизволит вам дать этот лимит.
У меня была похожая ситуация, когда был лимит, то я его убрал, а когда понадобился, то мне не дали. Но потом прошло время и дали и я уже не отказался, пусть будет, на всяк случай. Потом тяжело его снова получить.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Нав\'язують послугу, а потім не дають