Шахрайство

Елизавета Гувернат 27 июля 2018, 15:14
тБанк
Допомога online

Сьогодні
З даного +380567976011 номеру мені було зателефоновано нібито з центрального відділення приват банку, приставився як Литвиненко(з м.Дніпропетровського)щоб повідомити мені, що в мене заборонений платіж(в мене дійсно мало бути переведення коштів), що мої картки будуть заблоковані без можливості зняти кошти, тому що мене буде оформленно як шахрай. На що повідомив що потрібно перевести кошьи на дану карту(чкоби начальника відділення) і я повідомила на його прохання свій пароль. Надалі мені сказали що потрібно через термінал поповнити на цю суму карту(я не пам'ятаю чи на цю саму),і потім гроші мені будуть поверненні, а картки розблоковані. Платіж я оплатила двома чеками, на що мені повідоми що потрібно одним, тобто повторити. Я повторила платіж. Загальним рахунком я перевела 14000(майже). Такаж історія з картою моєї мами. Підскажість що робити? На що розраховувати? Як бути?
27 июля 2018, 18:48
Шановний Автор!
Надішліть, будь ласка, на нашу пошту help@pb.ua деталі ситуації, що сталась, а також Ваші контактні дані, щоб ми могли допомогти у вирішенні питання.
З повагою, ПриватБанк.

27 июля 2018, 15:46
Вот почитайте тут minfin.com.ua/company/privatbank/review/62152/
Представитель банка утверждает что это их номер.
Но вашу историю я до конца понять не могу.
27 июля 2018, 17:14
Подставить чужой номер для caller-id пустяковое дело.
Этим баловались более 10 лет назад различные мошенники. Теперь пошла очередная волна — подставляют номер банка и вешают лапшу на уши пока лохи не переведут им деньги.
При разговоре могут озвучивать реальные ФИО сотрудников, благо эта инфа доступна всем желающим.
27 июля 2018, 17:24
Да это понятно, я бы тоже не переводил на какие то счета деньги непонятно за что. Меня бы смутило уже то, что требовали пароль, а эта инфа вроде как сотрудникам не должна даваться.
shershen
shershen
27 июля 2018, 15:48
Вам предложили откупиться? Значит вы знаете, что ваша вина есть…
вы не тому человеку деньги перевели — переводите сюда такую же сумму, я всё решу 1234 5678 1234 5678. Потом вам деньги вернут.
Александр Андросов
Александр Андросов
27 июля 2018, 18:10
Перечитайте сказку «Золотой ключик», Буратино знает что делать.